Trešdiena, 20.09.2017, 18:22
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Sabiedrība » Reliģija un ateisms » Atkārtoti izdota ģimenes lūgšanu rokasgrāmata
Atkārtoti izdota ģimenes lūgšanu rokasgrāmata
MegaForumsDatums: Otrdiena, 06.04.2010, 22:30 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Luterisma mantojuma fonds ir izdevis Jozefa Imberga “Lūgsim Dievu” atkārtoto ceturto izdevumu. Šī grāmata kā ģimenes lūgšanu rokasgrāmata pēdējo desmit gadu laikā ir bijusi ļoti populāra lasītāju vidū.

Katram kristietim ir nepieciešams ar dzirdīgām ausīm klausīties Dieva vārdu un sarunāties ar Tēvu Debesīs. Mēs, Kristus mācekļi, vēlamies lūgt mūsu Tēvu un klausīties Viņa vārdos. Mēs apzināmies arī to, ka ar lūgšanām svētdienās vien ir stipri par maz. Dieva vārds un lūgšanas ir vajadzīgi mūsu mājā un ģimenē katru dienu. Tādēļ ir nepieciešama kāda noteikta kārtība. Šo kārtību nevajadzētu uzlūkot kā kaut ko nogurdinošu vai uzspiestu, bet gan kā lielu palīdzību un svētību. Un tieši šādu kārtību un paraugu dod šī mazā grāmatiņa.

Mūsu ģimenes lūgšanas var salīdzināt ar mājas ēdienreižu kārtību. Mēs ne vienmēr ar izsalkumu vai entuziasmu ķeramies pie regulārajām ikdienas maltītēm. Un tomēr mēs ēdam regulāri, jo mēs zinām, ka tas ir veselīgi. Tas stiprina mūs gan fiziski, gan psihiski. Tāpat ir ar Bībeles lasīšanu un lūgšanām. Mēs ne vienmēr ar lielu entuziasmu lūdzam un lasām Dieva vārdu. Tomēr tas būtu slikts paradums lūgt vienīgi tad, kad mums ir "noskaņojums to darīt", vai kad mēs domājam, ka mums ir garīga vajadzība pēc tā. Tā mēs drīz piedzīvosim dvēseles postu un badu. Šī grāmata mūs aicina uz regularitāti un “sistēmiskumu” mājas lūgšanas dzīvē, un ne velti tās pilns nosaukums ir “Lūgsim Dievu – ģimenes lūgšanu rokasgrāmata”.

Šī grāmata ir iznākusi pateicoties Evaņģēliskās literatūras misijas Zviedrijā (Scriptura Evangelical Literature Missions) finansiālam atbalstam. Liels paldies par viņu rūpēm un gādību, lai līdz Latvijas lasītāju rokām nonāktu šī grāmatiņa.

Luterisma mantojuma fonda interneta mājas lapā (www.lmf.lv) jūs atradīsiet informāciju par fonda nākošajiem projektiem šajā gadā, kuriem Luterisma mantojuma fonds lūdz arī jūsu ziedojumus.

Pievienošana: 8392636.jpg(14Kb)
 
Forums » Sabiedrība » Reliģija un ateisms » Atkārtoti izdota ģimenes lūgšanu rokasgrāmata
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: