Piektdiena, 19.01.2018, 23:33
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Sabiedrība » Veselība, Medicīna » maiņstrāva ar frekvenci ir ārstējoša? (maiņstrāva ar frekvenci ir ārstējoša?)
maiņstrāva ar frekvenci ir ārstējoša?
BecreativeDatums: Trešdiena, 16.06.2010, 01:21 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 150
Apbalvojumi: 2
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Sveiki! teikšu uzreiz, mani kā vienkāršu cilvēku, kas neko nesajēdz no elektrības lietām sad interesē speciālistu viedoklis par konkrētu ārstēšanas metodi - ar Haldas Klarkas izgudrotu aparātu ''Zapper" jeb tā analogu "OrgonZaps", kā arī mēģinu saprast atšķirību starp šiem aparātiem un Roberta Beka solenoidu.
Vai šī metode darbojas?
vai varbūt tie ir māņi?
kā pārbaudīt vai aparāts patiešām strādā norādītajā frekvencē?

Izlasīju sekojošu informāciju:

Quote
Orgonzaps, nenodarot kaitējumu organismam, efektīvi iedarbojas kā uz akūtu, tā arī uz hronisku slimību izraisošiem parazītiem (baktēriju, vīrusu, sēnīšu, u.c. infekcijām).Šim nelielajam aparātiņam ir ļoti interesanta vēsture. 20.g.s. 20. gados amerikāņu zinātnieks Dr. Royal Rife atklāja, ka katram patogēnam (bacilim, virusam) ir sava rezonances frekvence. Ja ar šādiem patogēniem inficētiem dzīviem audiem laiž cauri vāju maiņstrāvu ar maināmu frekvenci, šie patogēni pie savas rezonances frekvences sairst, nenodarot ne mazākā kaitējuma organisma šūnām.

Quote
Pētot Dr. Raifa metodes, kurš izmantoja klasisku sinusoidālu maiņstrāvu (divpolāru, t.i., kura katru pusperiodu maina savu tecēšanas virzienu), Klarkas kundze ievēroja, ka vienpolāru (t.i., mainīgu no nulles tikai vienā - pozitīvā virzienā) taisnstūra formas impulsu secība ievērojami pastiprina efektu, bet stāvu fronšu impulsi rada daudz harmonisko, tādēļ vairs nav būtiska precīzās frekvences piemeklēšana (un atbilstoši precīzās diagnozes noteikšana). Tā radās zapera (Zapper – iznīcinātājs) pirmparaugs, uz populārās mikroshēmas – 555 taimera – bāzes samontēts impulsu ģenerators, ar standarta 9 V baterijas barošanu, plastmasas kārbiņā, ar vadiem, kuru galā elektrodi – pa vara caurules gabalam, ko turēt rokās, vai arī pa metāla plāksnei, uz kurām uzlikt pēdas. Aparātiņš nodrošina strāvas amplitūdu caur audiem, ne lielāku par 1-3 mA.

Sākotnēji tika izmantota frekvence 30 kHz, bet izrādījās, ka tik augsta frekvence cenšas plūst pa ķermeņa virsu, maz spiežoties dziļumā, vēlāk pārgāja uz zemākām frekvencēm (1000 Hz u.c.).

? vai tas tiesa, ka aparāts, ko piemin Kārlis Grundšteins, elektronikas inženieris ārstē, ja ārstēšanai Klarka norāda, ka nepieciešamā frekvence ir

Kārlis Grundšteins, elektronikas inženieris:

Quote
Orgonzapa frekvence ir 15-16 Hz un nav paredzēta kaut kam pielāgojama. Bet stāvo fronšu impulsu harmonisko spektrs ir tik plašs, ka pārklāj visu patogēnu frekvenču diapazonu.
Pievienošana: 6039426.jpg(80Kb)
 
Forums » Sabiedrība » Veselība, Medicīna » maiņstrāva ar frekvenci ir ārstējoša? (maiņstrāva ar frekvenci ir ārstējoša?)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: