Svētdiena, 19.11.2017, 08:47
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Sabiedrība » Sabiedrība, Notikumi, Viedokļi » Diskutēs par e-prasmju un IKT popularizēšanu sabiedrībā
Diskutēs par e-prasmju un IKT popularizēšanu sabiedrībā
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 14.01.2010, 19:11 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Kā ieinteresēt jauniešus, bezdarbniekus, pensionārus, pirmspensijas vecuma iedzīvotājus, cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem, mazo un vidējo uzņēmumu vadītājus un darbiniekus, pašvaldību darbiniekus, kā arī citus interesentus apgūt e-prasmes un izmantot informācijas un komunikācijas (IKT) tehnoloģijas sniegtos pakalpojumus, – par to un citiem aktuāliem jautājumiem rīt, 15.janvārī, diskutēs Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā (RAPLM).

RAPLM uz diskusiju ir aicinājusi valsts iestādes, aģentūras un nevalstiskās organizācijas, lai veicinātu padziļinātu debati par iedzīvotāju sekmīgu integrāciju informācijas sabiedrībā.

Ministrijas speciālisti klātesošos iepazīstinās par plānoto Eiropas Komisijas projektu „Eiropas E-prasmju nedēļa”, kura ietvaros Eiropas Savienības dalībvalstis aicinātas organizēt e-prasmju nedēļu.

Projekta mērķis ir veicināt sabiedrībā apziņu, ka arvien vairāk paaugstinās elektronisko prasmju nozīme dzīves kvalitātes uzlabošanā mūsdienu sabiedrībā, kā arī pieaug pieprasījums pēc augsta līmeņa IKT praktiķiem.

RAPLM sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju, atsaucoties uz Eiropas Komisijas Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorāta Inovāciju politikas direktorāta IKT konkurētspējai un inovācijām nodaļas aicinājumu, ir atbildīgas par e-prasmju nedēļas pasākumu norisi Latvijā, kura plānota šā gada martā.

 
Forums » Sabiedrība » Sabiedrība, Notikumi, Viedokļi » Diskutēs par e-prasmju un IKT popularizēšanu sabiedrībā
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: