Piektdiena, 22.06.2018, 03:49
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Sabiedrība » Sabiedrība, Notikumi, Viedokļi » Atklāta Troela Sandegarda izstāde EXHALE
Atklāta Troela Sandegarda izstāde EXHALE
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 25.03.2010, 19:01 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 669
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Jau šodien galerijā „Supernova” un Krāmu ielas apkārtnē ir apskatāma neparasta izstāde-instalācija EXHALE. Šī izstāde ir ietverta „CO2 E-Race Riga” pasākumu sērijā, un tās mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par globālajām klimata izmaiņām un globālā klimata krīzi Latvijā, kā arī demonstrēt risinājumus tās novēršanai, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Izstāde – instalācija EXHALE ir dāņu mākslinieka Troela Sandegårda darbs, kas aicina skatītāju ielūkoties, kā dabas un klimata jautājumi tiek risināti mākslas pasaulē. Mākslinieks cer ar savu darbu veicināt sarunas un diskusijas par ekoloģijas tēmu, parādot mijiedarbību starp mākslu un dabu, telpu un vietu, mākslīgo un dabisko, mākslu un pilsētainavu, kas ir ļoti aktuālas tēmas šajā klimatu pārmaiņu laikmetā. Idejas tehniskais risinājums balstās uz ventilācijas cauruļu sistēmas izveidi, kur ar ventilatora palīdzību uz galerijas telpām un prom no tām tiek pārraidīts gaiss, un skaņa, kā arī gaisa sēņu „gleznu” izveidi uz galerijā izvietotajām stikla platēm.

Troela Sandegårda darbu izstāde “Exhale” būs apskatāma galerijā “Supernova” no 26.marta līdz 25.aprīlim. Izstādes atklāšana norisināsies šodien 25.martā plkst. 17.30, savukārt rītdien 26.martā plkst. 17.00 mākslinieks prezentēs savu portfolio.

Vērienīgas „CO2 E-Race Riga” sacensības gaidāmas 15.maijā Biķernieku trasē un Rīgas centrā. Automašīnas varēs tuvāk apskatīt Rātslaukumā 15.maija pēcpusdienā, kā arī Rīgas Motormuzejā „Muzeju nakts” ietvaros.

„CO2 E-Race” projekta pasākumus Latvijā organizē Dānijas Kultūras institūts sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā, Dānijas Karalistes vēstniecību Latvijā, Sorosa fondu Latvijā, Dānijas kultūras ministriju un Dānijas mākslas aģentūru.

Papildus informācija: www.co2erace.lv vai Laine M.Cekule - e-pasts: co2erace@gmail.com , mob.tel.: +371 29164067 vai Galerija Supernova www.super-nova.lv – e-pasts: info@super-nova.lv , tālr. +371 67228837

 
Forums » Sabiedrība » Sabiedrība, Notikumi, Viedokļi » Atklāta Troela Sandegarda izstāde EXHALE
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: