Piektdiena, 19.01.2018, 23:34
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Sabiedrība » Sabiedrība, Notikumi, Viedokļi » Zinību dienā muzejs bez maksas (Zinību dienā muzejs bez maksas)
Zinību dienā muzejs bez maksas
BecreativeDatums: Pirmdiena, 31.08.2009, 23:41 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 150
Apbalvojumi: 2
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Zinību dienā muzejs bez maksas

Vasarai atvēlētais laiks mūsu klimatiskajos apstākļos iet uz beigām, pilsētā atgriežas skolēni , kuri nebūt negrib rātni sēdēt skolas solā, rosās skolotāji, kuri vēl joprojām īsti nezina, kā strādās nākamajā mācību gadā, un visiem ir skaidrs, ka Zinību diena nav aiz kalniem. 1.septembris kopš 2002.gada 23.aprīļa ir atzīmējama diena (pēc Ministru kabineta pieņemtajiem grozījumiem likumā "Par svētku un atceres dienām"), tāpēc Medicīnas vēstures muzeja speciālisti aicina to atzīmēt muzejā.

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā ir izveidojusies ikgadēja tradīcija Zinību dienā (1.septembris) no plkst. 11.00 līdz 17.00 skolēniem un pensionāriem dāvināt muzeja apskati bez maksas.

Tā kā ģimenes muzeju parasti apmeklē kopā, tad muzeja speciālisti ir parūpējušie, lai šajā dienā ikviens ģimenes loceklis labi pavadītu laiku. Skolēni varēs izzināt cilvēka anatomisko uzbūvi, bet viņu vecākiem un vecvecākiem būs iespēja noteikt savu masas indeksu, tauku procentu organismā un vielmaiņas koeficentu. Visas šīs procedūras ir ātras un nesāpīgas, bet tik daudz pasaka par cilvēka veselības stāvokli.!Visas manipulācijas veiks Wellness kluba speciālisti, kuri par savu darbības lauku izvēlējušies skaistuma un veselības kopšanu, jo tikai veselā miesā var būt vesels gars.

Būsiet mīļi gaidīti Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā Antonijas ielā 1 otrdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās no plkst.11.00 līdz 17.00, bet - ceturtdienās no 11.00 līdz 19.00.

Informācijai
Ilze Dobele tālr.67222665; ilze.dobele@mvm.lv
Liene Šarkūna tālr.67222913; lienite@mvm.lv

ziņa no http://www.e-skola.lv/temas/skolas/muzejs.aspx

 
Forums » Sabiedrība » Sabiedrība, Notikumi, Viedokļi » Zinību dienā muzejs bez maksas (Zinību dienā muzejs bez maksas)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: