TRAFMAG pelni ar baltiem katalogiem - Forums
Sestdiena, 03.12.2016, 21:42
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Reklāma un Mārketings » TRAFMAG pelni ar baltiem katalogiem (pelni ar savu majaslapu)
TRAFMAG pelni ar baltiem katalogiem
SquollDatums: Ceturtdiena, 31.01.2013, 16:46 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 1
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
TRAFMAG Tīzeru filiāļu programma ar maksāšanu par klikšķinašanu , vai arī „Kā es monetizēju savu kīno mājaslapu?”

Laba diena, es gribu jūs iepazīstināt ar tīzeru TRAFMAG tīklu, pateicoties kuram es varu pelnīt naudu, savās tīmekļa vietnēs , tai skaitā šo http://kinorus.net. Dotais tīzeru tīkls būs ļoti noderīgs gan profesionāliem webmeisteriem gan arī iesācējiem. Daudzi ,protams,interesējas :”Ka lai moniterizē savu mājaslapu vai arī , kā lai savā mājaslapā pelna naudu?”. TRAFMAG rodas preces tīzera partnere.

Īss secinājums no dotās iestāšanās ir šāds:
• TRAFMAG baltā tīzere
• Baltie piedāvajumi
• Pilnīga auditorijas lojalitāte
• Meklēšanas sistemu lojalitāte
Izmantojot šo tīzeru tīkluvarat neuztraukties, ka izkritīsiet no indeksa vai tā vietā jūsu mājaslapa tiks bloķēta ar anti-vīrusu programmatūru, kā tas notiek ar citām tīzerēm. Tas nozīmē, ja jums ir bail no riskiem, ko rada Yandex, Google un citas meklētājprogrammas, es Jums ļoti iesaku izmeģināt tīzeru tīklu TRAFMAG.
Starp reklāmdevējiem ir iepazīti lielakie lauciņi runeta un. Ja jūs reģistrēsietie kā webmeisters, kā to darīju es, reklāmas vietas nekad nebūs tukšas. Reklamas lauciņa piemēru,Jūs varat apskatīt manā mājaslapā,kreisajā apakšējā stūrī, vai pēc katra video apraksta.Takā tīzeri parāda lietotajiem ,ieskaitot viņu pēdejo meklēšanas pieprasījumus un ģeogrāfisko novietojumu (kurā valstī un pilsētā tie atrodas). Šī iemesla dēļ klikšķināšanas varbūtība pa reklāmas tīzeriem,ir strauji pieaugusi. Un līdz ar to ienakumi webmeiteriem,darbojoties ar tīzeru partnerprogrammu TRAFMAG.Es sāku darboties ar šo tīzeru tīklu nesen bet ja būt pavisam precīzam tad tieši pirms meneša, un jau esmu saņēmis peļņu, protams, nedaudz,bet ta ir mana pirmā peļņa iegūta internetā. (Pieliumā Scr atēls,zemāk)

Kā redzams dotajā atēlā,mans VKS vidēji ir 0,60, un tas ir ņemot vērā, manu darba plūsmu (tiaki 3000 izrādes dienā).Tākā ājaslapa ir pavisam jauna un tikai nesen sākusi dzīvot,es uzskatu to par nesliktu peļņu,ja skaita 200 apmeklētaju dienā. Tīzeru partneru programmas TRAFMAG ienakumi nāk 2 reizes mēnesi-parasti mēneša vidū (14-15datumā), un mēneša beigās.Minimālā izmaksa ir 20 WMZ un visi maksājumi notiek automātiski. Izlieku savu maksājuma paraugu , kurš notika 14 datumā, kad mana mājaslapa http://kinorus.net strādāja ar šo tīzeru programmu tikai pusmēnesi.

Katrs laukums iziet smagu filtrēšanu. Uz doto brīdi majaslapu prasības ir šādas.Tiek vērtēts pēdējais mēnesis,kā aŗī vidējaias dienas apmeklētaju skaitsnedrīkst būt mazaks par 500 apmeklētājiem uz apmaksāta hostinga,vai arī uz bezmaksas hostingu 1000 apmeklētaji diennaktī. (P.S -mana otrā mājaslapa Love90.org tika pieņemta ar 300 apmeklētajiem dienā, iespējams, sakarā ar to, ka ar unikālu tēmu mūsdienās,lielu apmeklētaju skaitu nepievilināt.
Maksa par klikšķi, ir atkarīga no valsts, kurā apmeklētājs ir noklikšķinājis bet gan galvenokārt 3-5 centi.

Reģistrācija TRAFMAG
Es ceru, ka mans raksts palīdzēs jums monetizēt jūsu vietni jeb mājaslapu un palīdzes nopenīt savu pirmo naudu internetā. Tapat es vēlos piebilst no sevis,ka izmeģinot idaudzustīzera tīklus,es apstajos tieši uz TRAFMAG Yākā tikai ar viņu, es varēju monetizēt savu kīno mājaslapu, bez klientu apmāna,kā uz doto brīdi,diemzēl,dara lielāka daļa wemeisteru. Vēlu veiksmīgi nopelnīt sava kīno majaslapā.

Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Reklāma un Mārketings » TRAFMAG pelni ar baltiem katalogiem (pelni ar savu majaslapu)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: