Sestdiena, 21.10.2017, 03:11
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Tīkla mārketings (MLM) » PEĻŅA INTERNETĀ AR PET PROTECTOR! (bizness)
PEĻŅA INTERNETĀ AR PET PROTECTOR!
LarsoonsDatums: Otrdiena, 15.01.2013, 18:46 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 1
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
UNIKĀLA IESPĒJA PELNĪT INTERNETĀ!

Kompānija vārdā ”Pet protector” nolēma startēt interneta biznesā mazliet citā lauciņā – mūsu mīluļu – mājdzīvnieku(suņi,kaķi).

Vai Tu zināji, ka 99% mājdzīvnieku (it īpaši suņiem) ir problēmas ar blusām , ērcēm un dažādiem citiem insektiem, kurus pat dažkārt nevar no malas tā pamanīt un saimniekam nav ne jausmas par šīs problēmas esamību?

Biznesa iespēja sadarbībā ar Pet protector!

Bet tagad parunāsim par biznesa iespējām saistībā ar šo kompāniju. Es pirmo reizi esmu tik satraukts, stāstot par kādu kompāniju, jo es apzinos, cik šī ir milzīga iespēja pilnīgi jebkuram un es apzinos to, ka līdzko šis raksts tiks publiskots, tā šis bizness pārņems straujos tempos visu Latviju.

Kompānija piedāvā pelnīt principā divos veidos – vai nu tīri tirgot produktu caur interneta veikalu (saņem specifisku linku, reklamē to un pelni naudu autopilotā) un saņemt labu atlīdzību vai arī rekomendēt citiem šo produkciju un arī viņiem ieteikt reģistrēties kā biznesa partneriem un veidot biznesu šajā kompānijā.
Noskaties šo prezentāciju ,lai saprastu šīs kompānijas produkciju un biznesa plānu :
P.s. Pačukstēšu priekšā, ka šeit Tev vajadzēs uzaicināt TIKAI divus pelnītgribētājus vai produkta lietotājus, lai sāktu pelnīt vairākus simtus jau PIRMAJĀ mēnesī. VAUČ! Neko tādu nebiju redzējis līdz šim. (darbojos +- 4 gadi interneta biznesā)

Lai mēs pelnītu lielu naudu mums vajag uzaicināt biznesā tikai DIVUS cilvēkus ..pēc tam palīdzam šiem diviem arī uzaicināt divus un par to mēs saņemam 100$ bonusu + individuālās komisijas no partneriem un partneru partneriem.

Tev ir vajadzīgi TIKAI DIVI cilvēki un Tu vari pelnīt milzu summas, ja palīdzēsi saviem komandas biedriem ar padomiem, informāciju utt. Šis būs Latvijā populārākais interneta bizness, jo to spēs paveikt jebkurš. Ļoti zemas izmaksas , bet attalgojums iespaidīgs un izcila produkcija. Tas ir tas, kas drīzumā pārņems Latvijas interneta pasauli – pet protector bizness!
Šajā biznesā ir ļoti svarīgi iestāties pēc iespējas ātrāk, jo tādā veidā Tev ir iespēja saņemt ļoti daudz cilvēkus no sava augšējā sponsora (manis, piemēram ) un ,protams, arī Tu varēsi pastāstīt par šo biznesa iespēju, kā viens no pirmajiem un elementārā veidā, bez liekas piepūles sev iegūt ČUPĀM interesentus, kaut arī Tev pietiktu tikai ar diviem..Bet, kāpēc gan sevi ierobežot?

Es Tev esmu devis iespēju nopelnīt lielu naudu internetā vai Tu to izmantosi vai nē – Tas ir jāizlemj Tev pašam. Šis bizness pārņems Latviju ar Tavu palīdzību vai bez.
Tev pašlaik atliek izlemt, vai Tu vēlies noskatīties no malas, kā visi citi pelna naudu vai arī pašam nākt biznesā un pelnīt legālu naudu internetā – ilgtermiņā!
Iestāties biznesā un saņemt Pet protector produktu izmaksā tikai – 50$ . Pirmajā mēnesī rekomendējot diviem cilvēkiem šo biznesu, Tu vari nopelnīt bez problēmām 200+$ kā minimums.
P.s. Ja pašlaik tiešām nav naudas, tad kompānija dod iespēju pirmās 15 dienas izmēģināt bezmaksas , bet pēc tam, ja gribi turpināt biznesu un saņemt nopelnīto naudu, ir jāiegādājas biznesa statuss,produkts, kas kopā izmaksās – 50$

Ja esi izlēmis iesaistīties biznesā, kurš pārņems visu Latviju rekordlielā ātrumā, tad reģistrēties vari šeit – http://www.petprotector.org/?ID=19598
Bet drošs paliek drošs, sazinies ar mani:

skype – lauriks_808
email – komuls.lauris@gmail.com
draugiem.lv - Lauris Komuls

ViesisDatums: Piektdiena, 20.09.2013, 01:49 | Ziņojums # 2
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

http://www.twodollarclick.org/index.php?ref=Vilks wink

Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Tīkla mārketings (MLM) » PEĻŅA INTERNETĀ AR PET PROTECTOR! (bizness)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: