Svētdiena, 22.09.2019, 00:11
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Tīkla mārketings (MLM) » Visiem kam patīk ceļot, patiks Destination travel Resorts. (Destination Travel Resorts - pelni par cilvekiem, kuri reģis)
Visiem kam patīk ceļot, patiks Destination travel Resorts.
gunellaDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 17:21 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 1
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Kas tad ir Destination Travel Resorts?

Tā ir kompānija, kura darbojās tūrisma industrijā, kas kā zināms ir visienesīgākā industrija pasaulē ar ne tikai miljonu, bet triljonu dolāru apgrozījumu ik gadu .Šī kompānija piedāvā visiem saviem aktīviem biedriem, lētus ceļojumus un apmešanos ekskluzīvās viesnīcās, kūrortos visā pasaulē ar ļoti lielām atlaidēm - līdz pat 85% no standarta cenas!Kā arī protams kompānijā piedāvā ļoti labi nopelnīt ikvienam savam biedram!

Ko Destination Travel Resorts piedāvā un kā šeit var pelnīt ?

Šeit var pelnīt 9 dažādos veidos. Bet pats galvenais un vienkāršākais veids, kā var pelnīt - te var pelnīt noteiktu procentu (1-7%), no ikviena apmaksāta (aktīva) biedra, kas pievienojās pēc jums. Un šī peļņa nav vienreizēja, tā katru mēnesi summējas un paliek ar vien lielāka, līdz ar to katru mēnesi jūsu ienākumi, pat neatkarīgi no jums, AUG un paliek ar vien lielāki! Un šis ir tikai viens no 9 veidiem, kā te pelnīt. Tāds kā pasīvais ienākums.

Kādi ir nosacījumi, iestāšanās maksa un ikmēneša maksa Destination Travel Resorts?

Protams, ka nauda ne no kurienes nevar rasties un visi bez nekādiem nosacījumiem nevarētu bez limita pelnīt no visiem kas pievienojās pēc viņiem. Tāpēc ir pāris ļoti viegli izpildāmi nosacījumi.
Iestāšanas šinī kompānijā ir vienreizēja samaksa 100$ apmērā un pēc tam ikmēneša maksa 30$ apmērā, tas mums dod oficiāla biedra statusu un dod pieeju kompānijas lētiem ceļojumu un viesnīcu piedāvājumiem pa visu pasauli.
Kā arī, katram dalībniekam ir tāds kā status vairākos līmeņos kompānijā.
Visi kas iestājas ar 100$, iegūst sev tā saucamos bronzas statusu, kas ļauj pelnīt automātiski no pirmajiem 7 cilvēkiem, kas iestājās pēc viņiem, kā arī ikviens noskatoties vienkāršu apmācību video, jau nopelna 10$ sev atpakaļ.
Bet protams, tas nebeidzas ar to. Kad dalībnieks pats personīgi uzaicina divus citus cilvēkus zem sevis, kas arī iestājas kompānijā un kļūst par bronzas biedriem, jūs iegūstat sudraba statusu, kas jau ļauj jums pelnīt neierobežoti no visiem cilvēkiem (1%), kas iestājas kompānija pēc jums. Procentu no viņu ikmēneša maksas. Protams statusi nebeidzās ar to, jo var pelnīt līdz pat 7%. Attiecīgi nākamais status jau ir zelta, kuru var iegūt, ja jūsu diviem cilvēkiem ir savi divi cilvēki. Šinī gadījumā viņi jau pelna 1%...bet jūs jau 2%.
Bet es saprotu, ka ne visiem izdodas pat tos pašus divus cilvēkus sev atrast, tāpēc man ir īpašs piedāvājums, kas jau nes labus rezultātus ikvienam un nesīs arī nākotnē.

Speciālais piedāvājums ikvienam, kas pievienojās mūsu komandā ! Komandas taisītājs (teambuild) + katrs cilvēks tiks reklamēts atsevišķi vairākos reklāmu avotos, līdz brīdim, kad dabūs savus divus cilvēkus !!!

Zinot, ka ne vienmēr ir viegli, pat bieži vien grūti iesaistīt cilvēkus kāda projektā, it sevišķi kādam kurš ir iesācējs interneta peļņas industrijā, tāpēc mēs piedāvājam sistēmu, kas rindas kārtībā ļaus ikvienam laika gaitā dabūt savus divus cilvēkus, ja pašam tos neizdosies iesaistīt. Attiecīgi tas notiek tā, katru kas piesakās un izsaka vēlmi piedalīties šinī projektā, viņam tiek nosūtīts kāda cita cilvēka links no mūsu komandas, kas arī gaida savus cilvēkus. Lai jūs tiktu pieņemts rindā uz saviem 2 referāļiem, jums uzreiz vajag apmaksāt savu iestāšanos maksu (100$).
Vēlos piebilst, ka reklāma un aktivitāte no mūsu līderu puses ir liela.Kā arī tiks veiktas dažāda veida reklāmas tieši uz jūsu personīgām adresēm, lai maksimāli ātri dabūtu jūsu divus cilvēkus. Kā arī bonuss tam visam ir, ka mūsu komandas līderis ir zem cilvēka kuram ir vislielākā komanda šinī kompānijā un viņš ļoti aktīvi reklamējas un citādi aktīvi darbojas, un viņam arī ir šāda sistēma (team build), iestājoties pie mums, jūs arī tiksiet iekļauts viņa sarakstā uz cilvēku dabūšanu!

Tātad pēc visa šī var secināt, ka mēs jums palīdzēsim atrast jūsu divus cilvēkus, ja jums pašiem tas nesanāks! Galvenais lai ir vēlme un iespējas iesaistīties un darboties!

Ja vēlies būt viens no mums, raksti man:gunellagb@inbox.lv
 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Tīkla mārketings (MLM) » Visiem kam patīk ceļot, patiks Destination travel Resorts. (Destination Travel Resorts - pelni par cilvekiem, kuri reģis)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: