Sestdiena, 24.08.2019, 06:15
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Hobijs, Vaļasprieks, Izklaide, Atpūta » Medības / Zveja » Krustpils pils dīķi, Jēkabpilī ielaisti zivju mazuļi (Jēkabpils dīķī ielaisti zivju mazuļi)
Krustpils pils dīķi, Jēkabpilī ielaisti zivju mazuļi
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 15.10.2009, 16:56 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Krustpils pils dīķi, Jēkabpilī ielaisti vairāku sugu zivju mazuļi

Jau apmēram nedēļu Krustpils pils dīķī pēc iepriekš notikušās tilta rekonstrukcijas atkal ir sakrājies ūdens. Nolūkā tajā atjaunot zivju resursus, vietējais uzņēmējs ziedojis zivju mazuļus, kas ņemti no viņa zemnieku saimniecībā esošajām ūdenstilpēm. Uzņēmēja izrādītā iniciatīva finansiāli sarežģītajā laikā ir pārsteigums, tādēļ jautājām, vai zemnieku saimniecības „Kalve īpašnieks Gundars Kalve gatavojas Ziemassvētkiem, bet varbūt plāno startēt 10. Saeimas vēlēšanās?
„Negatavojos ne Saeimas vēlēšanām, ne Ziemassvētkiem, vienkārši saimniecībā noaudzēto zivju šogad ir daudz, īpaši dabiskā nārstā nākušo, tādēļ radām iespēju nogādāt uz dīķi, kas vēl vasarā bija tukšs, zivis, tādējādi atjaunojot ūdenstilpes resursus, domājot vairāk par cilvēkiem," sacīja Gundars Kalve. Krustpils pils dīķi ielaistas viengadīgās karūsas, līņi, karpas, raudas, līdakas un asari, divgadīgie līņi un karūsas, kā arī trīsgadīgie līņi un karūsas - kopsvarā apmēram 200 kilogramu. „Ņemot vērā, ka dīķa ūdenī ielaistas pārsvarā viengadīgās zivis, skaita ziņā viņu tur ir daudzi tūkstoši," pastāstīja Gundars Kalve. Uzņēmējs atzīst, ka materiālā izteiksmē dāvana jēkabpiliešiem, kas ir kaismīgi makšķernieki, neesot liela - divu cilvēku darbs un degvielas patēriņš zivju transportēšanai. Kā liecina Jēkabpils rajona laikraksta „Brīvā Daugava publikācijas, Gundaram Kalvem Krustpils novada Kūku pagastā pieder zemnieku saimniecība „Kalve, kas teritorijas ziņā ir viena no lielākajām mūsu apkārtnē - tajā apsaimnieko vairāk nekā 1 000 ha zemes. Graudkopība ir viens no galvenajiem zemnieku saimniecības darbības virzieniem. Vēl Gundars Kalve nodarbojas ar zivsaimniecību, kokapstrādi, mežsaimniecību, lauku tūrismu, meliorāciju, un konsultē zivju dīķu ierīkošanā. Aiga Kuzmina

 
ViesisDatums: Svētdiena, 11.08.2013, 05:14 | Ziņojums # 2
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

Tais dīķos tiek makšķerēts jeb nav brīv? Gadās būt Jēkabpilī.
 
Forums » Hobijs, Vaļasprieks, Izklaide, Atpūta » Medības / Zveja » Krustpils pils dīķi, Jēkabpilī ielaisti zivju mazuļi (Jēkabpils dīķī ielaisti zivju mazuļi)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: