Piektdiena, 20.09.2019, 22:35
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video

Materiālu skaits katalogā: 466
Parādīti materiāli: 13-24
Lappuses: « 1 2 3 4 ... 38 39 »

                                                                                
                 
Animācijas filma - ”9”
  
  
   Lelle ar numuru 9 pamostas pasaulē, kur cilvēki ir iznīcināti un mājas sagrautas. Bez atmiņas un nojautas, ko darīt viņš dodas šajā sagrautajā pasaulē rast atbildi- kas viņš ir? Pamazām, satiekot pārējās lelles, viņš jūt aicinājumu atklāt savu misiju un cīnīties par to. Cīnīties, jo planētas nākotne ir atkarīga no viņiem. No deviņām lellēm.   
Просмотры:1464
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Migla / Мгла (2007)
  
  
   Pēc spēcīgas vētras kādu mazu pilsētiņu Menas štatā pārklāj pārdabiska migla. Vietējā lielveikala apmeklētāji paliek ieslēgti ēkā. Viens no pēkšņo dabas parādību izpausmes lieciniekiem apgalvo, ka miglā kaut kas slēpjas. Mākslinieks Deivids Dreitons, kas veikalā ieradies ar savu 5-gadīgo dēlu, uzņemas iniciatīvu vadīt to cilvēku grupu, kas tiecas noskaidrot lietu patiesību un gūt atbildes, kas īsti noticis. Drīz vien izrādās, ka migla patiešām kalpo kā patvērums un piesegs mistiskām būtnēm... 
  
Просмотры:1981
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Viesnīca Lukss / Отель Люкс
  
  
  
В 1938 году после возмутившей нацистские власти пародии на Гитлера аполитичный комик, пародист и артист кабаре Ханс Цайсиг вынужден бежать из Германии. Вместо манящих его Америки и Голливуда ему приходится довольствоваться советским паспортом и Москвой. Там он оказывается в легендарном отеле Люкс, месте сбора членов Коминтерна со всех стран мира. 

Здесь, однако, его приключения только начинаются. Актера принимают за личного астролога Гитлера, и он быстро понимает, что попал из огня да в полымя. В отеле Люкс Ханс также встречает свою подругу Фриду и бывшего партнера по сцене Майера, все еще остающихся убежденными коммунистами. Так для трех героев идеалистов начинается незабываемое приключение между любовью и смертью.
  
Просмотры:2903
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Vislabākā eksotiskā viesnīca "Kliņģerīte" / The Best Exotic Marigold Hotel
  
  
   Vairāki ne pirmā svaiguma britu ļaudis, kuriem lietainā Anglija un ikdienas problēmas ir līdz kaklam, sastopas ar vilinošu piedāvājumu – atpūtu sola tikko restaurēta eksotiska viesnīca saulainajā Indijā. Pēc sarežģīta ceļojuma, sasnieguši galamērķi, viņi atklāj, ka realitātē viesnīca izskatās daudz bēdīgāk nekā fotogrāfijās. Patiesībā tā ir laika zoba sagrauzta majestātiska ēka, kuras trūkumus ir grūti pieciest izlepušiem angļiem. Istaba bez durvīm, apartamenti, kuros iemitinājusies baložu kolonija, ir tikai daži no traucēkļiem, ko novērst nav iespējams. Taču viesnīcas saimnieks – jauns indiešu vīrietis, omulību ir gatavs uzturēt ar savu nerimstošo viesmīlību un nepaguris cenšas pārliecināt neapmierinātos klientus, ka beigās jau viss būšot kārtībā. Pat nenojaušot, ka dažiem no ceļotājiem uzlabojumi būtu nepieciešami arī privātajā dzīvē.  
Просмотры:2714
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Viesnīca Transilvānija / Hotel Transylvania
  
  
  
Laipni lūgti viesnīcā „Transilvānija”, Drakulas krāšņajā pieczobu kūrortā, kurā monstri un viņu ģimenes var izbaudīt nesteidzīgu atpūtu, paglābjoties no cilvēku klātbūtnes! Ir pienākusi īpaša nedēļas nogale, kuras laikā Drakula ir ielūdzis ciemos dažus no saviem labākajiem draugiem – Frankenšteinu un viņa kundzi Mūmiju, Neredzamo Cilvēku un Vilkaču ģimeni. Ir plānots svinēt Drakulas meitas Meivisas pilngadību – 118.dzimšanas dienu. Uzņemt tik kuplu viesu pulku Drakulas ģimenei nav problēma. Tomēr jukas izceļas, kad viesnīcā ieklīst parasts puisis un ieskatās viņa meitā.

  
Просмотры:3957
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Krietnais Vils Hantings / Good Will Hunting
  
  
  
Dienvidbostonā grūtu bērnību pavada Vils Hantings. Viņš ir mazs ģēnijs, bet nemitīgi iekuļas nepatikšanās. Vilam bieži sanāk saķeršanās ar policiju. Kādu dienu viņš satiek Šonu, vīru, kurš var palīdzēt Vilam ievirzīt savu dzīvi pareizajās sliedēs.

  
Просмотры:1765
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Предложение / The Proposal
  
  
   Главная героиня фильма — ответственная начальница, которой грозит высылка в Канаду. Ради того, чтобы избежать ссылки в край озер, героиня готова на все — даже фиктивно выскочить замуж за своего молодого ассистента…  
Просмотры:3848
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Заплати другому / Pay It Forward
  
  
   Вы верите в письма счастья? Передать полученное счастье дальше по цепочке другим? Сделать весь мир счастливыми? Думаете, что это невозможно? МакКинни с Вами не согласен. Его цепочка добра – это, прежде всего, социологический проект. Однако, это ещё и желание сделать мир счастливее и добрее? Возможна ли такая цепная реакция? Сработает ли она?   
Просмотры:2610
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Выкрутасы
  
  
   В сказках, для того, чтобы заполучить невесту, женихам, порой, приходится исполнить несколько невыполнимых заданий. И только лучший из них (обычно самый простоватый), выходит победителем из всех испытаний и ведет невесту под венец. Надя – умопомрачительная невеста, Слава – тот, кто ее действительно достоин, и тот, кому придется преодолеть все выкрутасы судьбы, чтобы у сказки был счастливый конец.  
Просмотры:2245
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Хоттабыч
  
  
   Гена – молодой хакер. В столь юном возрасте он уже нажил себе массу проблем. Его бросила девушка и за его способностями охотятся бандиты и силы госбезопасности. Случайно он освобождает из тысячелетнего заточения джина Хоттабыча, и тот предлагает ему исполнить три желания. Вместе они отправляются в полное магии и приключений путешествие по просторам Интернета, пытаясь победить извечного врага Хоттабыча - Шайтаныча.  
Просмотры:3383
Коментарии:(1)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Ямада: Самурай Нагасама
  
  
   Ямада: Самурай Нагасама  
Просмотры:2621
Коментарии:(0)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Un atkal Pifs
  
  
   Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija. Šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmatu, gan leļļu teātra izrāžu varoņi. Latvijas Leļļu teātrī labsirdīgā Pifa un viltīgā Herkulesa ķīviņi ir piedzīvojuši atkārtotus iestudējumus un veido teātra Zelta fondu. Par latviešu bērnu mūzikas klasiku kļuvušas arī izrādē skanošās Ivara Vīgnera dziesmas.  
Просмотры:4440
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas