Piektdiena, 20.09.2019, 22:11
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video

Materiālu skaits katalogā: 466
Parādīti materiāli: 25-36
Lappuses: « 1 2 3 4 5 ... 38 39 »

                                                                                
                 
Toms un Džerijs Suņa Būdā
  
  
   Jau izaugušas vairākas paaudzes bērnu, kuru bērnības neatņemama sastāvdaļa bijušas filmiņas par slinko, viltīgo, taču ne visai attapīgo runci Tomu un nekaunīgo, atjautīgo pelēnu Džeriju. Reizēm viņi ir uzticamākie sabiedrotie (īpaši, ja jāapmuļķo suns Spaiks), taču parasti – niknākie sāncenši.   
Просмотры:6454
Коментарии:(2)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
"Korporācija "Ēdiens""
  
  
   ĢMO biznesā viens no skandalozākajiem uzņēmumiem ir ASV firma "Monsanto". Kā vēsta Oskara balvai nominētās dokumentālās filmas "Korporācija "Ēdiens"" veidotāji, firma ir patentējusi sēklas, tādējādi liedzot zemniekiem tiesības tās pavairot un gadu tūkstošiem senu tradīciju pārvēršot autortiesību pārkāpumā. Firmas spiegi ap ražas novākšanas laiku burtiski siro ap zemnieku laukiem, tiekot pat izsludinātas atlīdzības kaimiņiem, kas ziņo par "Monsanto" tiesību pārkāpumiem un tad vainīgajiem nākas šķirties no krietnām naudas summām. Tā kāds zemnieks šķinis pupas, kaimiņš paziņojis to "Monsanto" aģentiem un drīz vien melni tērpti vīri bijuši klāt.  
Просмотры:2050
Коментарии:(2)
Раздел:Zinātne
                                                                                
                 
Ceļojums uz Noslēpumu salu / Journey 2: The Mysterious Island [RUS]
  
  
  
„Ceļojums uz Zemes centru” turpinājumā tās galvenais varonis Šons Andersons saņem briesmu signālu no kādas mistiskas salas, kuras esamību viņš ir centies pierādīt jau sen. Kopā ar savu patēvu, skaistu meiteni un neveiklu helikoptera pilotu viņš dodas meklēt Žila Verna un citu autoru darbos aprakstīto brīnumaino salu. Filmas varoņiem izdodas atrast Noslēpumu salu, uz kuras atrodas Atlantīda, lavas vietā plūst zelts, un uz kuras kukaiņi un ķirzakas ir gigantiskas, bet ziloņi ir klēpja sunīšu izmērā. Viņiem ir tikai divas dienas, lai izglābtos, jo sala draud nogrimt... 
  
Просмотры:6142
Коментарии:(0)
Раздел:Fantastika
                                                                                
                 
Operācija Fēnikss / Da lao ai mei li [RUS]
  
  
  
Pēc vecā triādes Sarkanais gods bosa nāves divi viņa rokaspuiši ir nosūtīti uz Bangkoku ar uzdevumu atrast netiklo bosa dēlu - Džordži. Taču viņi kļūdaini notur pa Džordži viņa kaimiņu Semu, kurš nesteidzas labot kļūdu: viņš vienmēr sapņoja kļūt par triādes bosu. Džordži piekrīt inkognito aizbraukt ar draugu uz Hongkongu...
  
Просмотры:4380
Коментарии:(1)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Operācija "Delta Farss" / Delta Farce [LAT]
  
  
  
Pēc neveiksmīgas dienas, kurā Lerijs zaudējis gan darbu, gan savu draudzeni, viņš nolemj pievienoties kaimiņam Bilam un viņa draugam Everetam, kas nedēļas nogalē ieplānojuši izklaidēties, iedzerot un mācoties šaut. Taču visi trīs tiek noturēti par bruņoto spēku rezervistiem un iesēdināti lidmašīnā, kas dodas uz Irāku. Gadās kļūme, un draugi, pašiem to nepazinoties, tiek izsēdināti kaut kur Meksikā. Pārliecināti, ka nonākuši karadarbības zonā, viņi kā īsteni karavīri atvaira bandītu uzbrukumu kādam ciematam un kļūst par vietējiem varoņiem. Kad cietsirdīgais militārists Karloss Santana, kurš turklāt mīl karaoke, dodas pretuzbrukumā, Lerijam, Bilam un Everetam nākas likt aliņus pie malas un ķerties pie ieročiem... un galu galā pierādīt, ka viņi varētu būt īsti karavīri.
  
Просмотры:5391
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Ong Bak 2 / Ong bak 2 [RUS]
  
  
  
1974 gadā, pēc budistu kalendāra, un 1421 no Kristus dzimšanas, karaļa mītne Ajutaija, karaļa Rama II valdīšanas laiks, kurš pats bija cēlies no šīs vietas, kļuva ļoti ietekmīgs nekā Sukhotajs. Un viņa vara pieauga ar katru dienu, palielinot savu impēriju līdz pašiem austrumiem. Ajutaija armija pa septiņiem mēnešiem pakļāva sev "Eņģeļu Pilsētu". Gadu un 3 mēnešus vēlāk, pilsētas galva Ratčasena, kurš jau ļoti sen bija plānojis ieņemt troni, sāka pa vienam nogalināt sev neizdevīgus karavadoņus. Viens no tādiem bija arī ģenerālis Singhadačo, kura dēls Tians tikai laimīgā kārtā palika dzīvs un nokļuva kādā ciemā, pie nemierniekiem, kur komandieris Čers Hans sāk viņu apmācīt kaujas mākslā, kā paša dēlu. Paiet vairāki gadi, bet Tians, kurš kļuvis par īstu vīru un lielisku cīkstoni, tā arī nav radis mieru, viņa prātu joprojām aizēnojušas domas par atriebību ļaunajam tirānam Ratčasenam. Un nu tā diena ir pienākusi...
  
Просмотры:3899
Коментарии:(0)
Раздел:Asa sižeta
                                                                                
                 
Nāvējošais šāviens / Killshot [RUS]
  
  
  
Skaistā Karmena un viņas vīrs Veins tiek iekļauti FIB liecinieku aizsardzības programmā. Abi kļuvuši par lieciniekiem vērienīgai izspiešanas shēmai, ko atmaskojusi policija. Abi maina identitāti, pārceļas uz citu vietu un dzīvo klusu, rāmu dzīvi. Kad pārim šķiet, ka briesmas ir aiz muguras, viņi atklāj, ka tie, kas vēlas atriebties, viņus ir izskaitļojuši. Turklāt Karmenu un Veinu medī ne tikai pieredzējis un gudrs profesionāls slepkava, bet arī jauns, nepieredzējis un neprognozējams killers...
  
Просмотры:4975
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 4 / Lethal Weapon 4 [RUS]
  
  
  
Tīrais dinamīts! NĀVĒJOŠĀ IEROČA komanda atkal ir uzvarējusi, piešķiļot dzirksteli deglim un liekot skatītājiem atkal sajūsmināties, jo uz ekrāniem atgriezies NĀVĒJOŠAIS IEROCIS 4. Mels Gibsons un Denijs Glovers ir atgriezušies kā draugi policisti Rigss un Mērtaus, kamēr Džo Peši pakur komisko uguni pļāpas Leo lomā. Mērtaus joprojām ir ģimenes cilvēks, Rigss - joprojām ķertais vientuļais vilks, bet - kas tad tas - arī teju precējies. Tā, vai viņš apprecēs Koulu (Renē Ruso) vai nē, ir jauna dilemma šai publikas megagrāvējā, kurā vēl piedalās komēdiju mīlulis Kriss Roks un starptautiska spriedzes filmu zvaigzne Džets Lī. Kāzu zvani, munīcijas čaulas un sprādzienam radnieciski smiekli - šamais nu ir riktīgi pielādēts!
  
Просмотры:6561
Коментарии:(0)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 3 / Lethal Weapon 3 [LAT]
  
  
  
Rigss sastop to, ko nekad necerēja atrast - savu alter ego brunčos, Lornu Koulu. Vai atceraties cīniņu uz jūras starp Rigsu un Mērtau, kas piešķir jaunu kontekstu šai maniakālajai vēlmei aizsargāties.
  
Просмотры:4661
Коментарии:(2)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Tarzāns / Тарзан / Tarzan (Džonijs Veismillers / Джонни Вайсмюллер / Johnny Weissmuller) [RUS]
  
  
  
Filmas par Tarzānu (1932 - 1948 gads) ar Džoniju Veismilleru galvenajā lomā. Par aktieri varat lasīt šeit.

  
Просмотры:4362
Коментарии:(0)
Раздел:Piedzīvojumu
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 2 / Lethal Weapon 2 [LAT]
  
  
  
Rigss apbur skaistulītes viesnīcas spa, pirms dodas pie Geca. Mērtauss saņem nejaukas ziņas no auto remontētāja pēc tam, kad viņa no visām pusēm ielenktais autiņš iesaistās Rigsa vadītā ielu rallijā. Šī ir policijas ikdiena Nāvējošā ieroča stilā, un Jums ir iespēja par to priecāties, vērojot, kā šis duets sadzen pēdas noziedzniekiem, kuri slēpjas aiz diplomātiskās neaizskaramības.
  
Просмотры:4205
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis / Lethal Weapon [LAT]
  
  
  
Vientuļā mājas dzīve un traģiskais zaudējums skubina Rigsu pavisam aizmirst par paša drošību. Mēs redzam, ka pārdrošība neredzētajās epizodēs izceļ atšķirības starp abiem policistiem. Mērtauam, kurš tikko kļuvis 50 gadus vecs, ir jāatgūst ticība savām spējām šautuvē. Rigss, kuram vienalga, vai viņš sagaidīs savu nākamo dzimšanas dienu, vēsi iesoļo skolas pagalmā, kur kāds snaiperis sācis šaudīties. Šai filmā ir gana humora un adrenalīna, lai padarītu to par oriģinālu un paliekošu izklaidi. Neviena epizode nav izmontēta, taču jauna darbība un skatupunkts gan nākuši klāt. Pievienojies šai izklaidei arī tu!
  
Просмотры:3950
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma