Piektdiena, 20.09.2019, 22:59
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Dokumentālās » Kultūra / Pasaule

Materiālu skaits kategorijā: 6
Parādīti materiāli: 1-6

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Patērētāju paaudze / ПОКОЛЕНИЕ ПОТРЕБИТЕЛЕЙ
  
  
   "Tomēr tiesībām paust savas domas ir nozīme vien tad, ja esam spējīgi domāt paši; brīvība no ārējās autoritātes ir ilgstošs ieguvums vien tad, ja mūsu iekšējie psiholoģiskie apstākļi paver iespēju apliecināt savu individualitāti." Ērihs Fromms  
Просмотры:977
Коментарии:(0)
Раздел:Kultūra / Pasaule
                                                                                
                 
Muļķu laikmets / Age of Stupid [RUS]
  
  
  
Ir 2055. gads, un kāds vīrs, lūkojoties uz cilvēku pieļautajām kļūdām ekoloģijas jomā, domā: kāpēc viņi toreiz, kad tas vēl bija iespējams, neko nedarīja, lai apturētu klimata pārmaiņas? Filmā ietverti dokumentāli stāsti no Anglijas, Irākas, Indijas un citām valstīm, kas papildināti ar izglītojošām animācijas īsfilmām.
  
Просмотры:1590
Коментарии:(0)
Раздел:Kultūra / Pasaule
                                                                                
                 
Līcis / Cove [RUS] [ENG]
  
  
  
Filma par cilvēku grupu, kuras sastāvā ir arī visiem zināmā delfīna Flipera dresētājs Riks O’Barrijs (Ric O’Barry), kas dodas uz kādu mazu ciematiņu Japānā, kur nakts laikā nežēlīgi nogalināti delfīni. Viņu mērķis ir iemūžināt un beidzot darīt galu šīm šausminošajām delfīnu masveida slepkavībām, kas norisinās katru gadu, tā laupot dzīvību vairākiem tūkstošiem šo miermīlīgo un inteliģento dzīvnieku. Kad filmas veidotāji cenšas slaktiņu apturēt, viņi atklāj, ka delfīnu medības ir tikai aisberga redzamākā daļā. 2010. gadā filma saņēma «Oskaru» kā labākā dokumentālā filma.
  
Просмотры:1220
Коментарии:(0)
Раздел:Kultūra / Pasaule
                                                                                
                 
11. stunda / 11th Hour [RUS]
  
  
  
Vienpadsmit... Līdz pusnaktij vēl stunda laika. Tas ir brīdis, kad vēl iespējams ko mainīt. Šī ir filma par cilvēka rīcības izraisītajām pārmaiņām un to sekām uz vidi tagad un nākotnē. Pētījumu rezultātus un situāciju uz planētas komentē dažādu nozaru un dienestu eksperti no visas pasaules, lai ikvienam kļūtu skaidrs, cik katastrofāla patlaban ir situācija uz mūsu Zemes.
  
Просмотры:1954
Коментарии:(0)
Раздел:Kultūra / Pasaule
                                                                                
                 
Zemes iedzīvotāji / Earthlings [RUS]
  
  
  
Ja spēsi šo filmu noskatīties, ne reizi neaizgriežoties vai šausmās nenoskurinoties, tad tev ir dzelzs nervi vai akmens sirds. Filma stāsta par to, kā cilvēks dažādos veidos sev pakļauj un izmanto dzīvniekus – sākot ar to izmantošanu pārtikai un apģērba ražošanai un beidzot ar to izmantošanu medikamentu un kosmētikas līdzekļu pārbaudēs un izklaidei
  
Просмотры:1368
Коментарии:(0)
Раздел:Kultūra / Pasaule
                                                                                
                 
MAZUĻI / Babies
  
  
  
Filma "Mazuļi" atspoguļo vienlaikus četru mazuļu dzīves dažādās pasaules malās no viņu dzimšanas brīža līdz pirmajiem soļiem. Ponijao dzīvo kopā ar savu ģimeni netālu no Opuvo (Opuwo), Namībijā; Bayarjargal dzīvo ar savu ģimeni Mongolijā, netālu no Bajančandmani (Bayanchandmani); Mari dzīvo ar ģimeni Tokijā, Japānā un Hattie dzīvo ar ģimeni ASV, Sanfrancisko. "Mazuļi" priekpilnā manierē ietvēruši filmā cilvēces pirmos soļus lielajā dzīves piedzīvojumā, tik unikālus, bet vienlaikus arī tik universālus mums visiem.  
Просмотры:1476
Коментарии:(0)
Раздел:Kultūra / Pasaule