Piektdiena, 20.09.2019, 22:19
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Mākslas filmas

Materiālu skaits sadaļā: 386
Parādīti materiāli: 1-12
Lappuses: 1 2 3 ... 32 33 »

                                                                                
                 
Pērku Jūsu Vīru
  
  
   Lomās: Jānis Jarāns, Zane Daudziņa, Aīda Ozoliņa. Pie sievas ierodas vīra mīļākā, 20 gadīgā Oksana, paziņo par savu eksistenci un piedāvā nopirkt no viņas vīru. Pēc pārdoma brīža abas vienojas par cenu, tad mājās ierodas vīrs un uz jautājumu - kas te notiek? - saņem atbildi - Tu esi pārdots un nemaisies pa kājām... Tālāk situācija tiek apspēlēta ar Zadornovam raksturīgajiem, asprātīgajiem dialogiem. Vīra mīļākā ir krievu tautības meitene, kas ir integrējusies latviešu sabiedrībā, iemīlējusies latviešu vīrieti un cer to atpirkt no tipiskas latviešu inteliģentas mietpilsones. Rezultātā no komēdijas izveidojas traģikomēdija, kuras situācijas ir ļoti atpazīstamas mūsdienu sabiedrībai. Autors ir ļāvis komēdiju lokalizēt Latvijas apstākļiem un tādēļ, šī filma būtu interesanta ne tikai latviešu, bet arī krievu skatītājiem. Filmas ilgums: 89 min. Reģioni: 2 un 5. Audio: latviešu. Subtitri: krievu.  
Просмотры:1725
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Svešā zeme / Чужая страна
  
  
   "Svešā zeme” ir traģisks stāsts par  Pārkeru ģimeni, kas pārceļas uz nomaļu Austrālijas pilsētiņu. Viņu piecpadsmitgadīgā meita ir vieglprātīga, klaji izrāda savu seksualitāti, dod pamatu tenkām un pievērš sev vecāku puišu uzmanību. Vīrs (Džozefs Fainss) visā vaino sievas (Nikola Kidmena) vētraino jaunību; arvien pieaugošā spriedze sasniedz kulmināciju, kad pazūd ne vien Pārkeru meita, bet arī jaunākais dēls. Kalnaina tuksneša ieskautās pilsētiņas policists (Hjūgo Vīvings) cenšas atminēt bērnu nozušanas mīklu, bet rodas arvien vairāk jautājumu par noslēpumaino notikumu…
Strangerland Official Trailer (2015)
  
Просмотры:3605
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Оболтусы / Homies (2015)
  
  
  
Четверо взрослых, но упорно не желающих взрослеть друзей, живут вместе в
 одной квартире и придумывают разные безумные планы, как бы быстрее 
заработать много денег. Однажды они переходят дорогу русской мафии и 
оказываются должны бандитам миллион евро. Если они не найдут деньги за 7
 дней, их разрежут на кусочки и скормят акулам в местном океанариуме. 
Это будет самая безумная неделя в их жизни.
  
Просмотры:1158
Коментарии:(1)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Vampīru Pasaule / Воины света / Daybreakers
  
  
   2019.gadā neizskaidrojama epidēmija teju visu cilvēci ir pārvērtusi vampīros. Cilvēku suga ir apdraudēta, atlikušie dzīvie cilvēki spiesti slēpties, jo tiek notverti un glabāti asins bankā vampīru vajadzībām. Vampīru zinātnieks Edvards, kurš atteicies pārtikt no cilvēku asinīm, izstrādā asins aizstājēju, kas ļautu izdzīvot vampīriem, neiznīcinot vēl atlikušos dzīvos cilvēkus.
  
Просмотры:2974
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Strūklaka / Фонтан / The Fountain
  
  
   Lieliska kinematogrāfija un spēcīgais Hjū Džekmena un Oskara balvas laureātes Reiāelas Veisas (labākā otrā plāna aktrise filmā "Uzticīgais dārznieks", 2006) tēlojumā, režisora Darena Aronofska virsvadībā, atklāj mums neparastu stāstu par kādu vīru, kas devies dzīvības koka meklējumos, lai glābtu savu sievu, kura 21. gadsimtā mirst ar vēzi... Toms Kreo (Hjū Džekmens) izdzīvo trīs paralēlas dzīves tūkstoš gadu amplitūdā. Viņš ir gan konkistadors Tomijs 16. gadsimtā, gan Toms Kreo 21. gadsimtā, gan astronauts Tomijs Kreo 26. gadsimtā un viņi visi cenšas glābt viņa mīļoto sievieti. Tas ir stāsts par mīlestību, dzīvību, cilvēcību, par paša mirstību. Tas ir stāsts par mīlestību, kas izrādās stiprāka par laiku...
  
Просмотры:1425
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Halka planēta / Планета Халка / Planet Hulk
  
  
   Viņš bija monstrs. Viņu nebija iespējams kontrolēt. Viņš bija pārāk bīstams, lai nepievērstu viņam uzmanību.Tāpēc Zemes ievērojamākie varoņi ir viņu izsūtījuši uz kosmosu.Bet tagad Neticamais Halks ir piezemējies uz tālo planētu Sakārs, kur valda tirāns Sarkanais Karolis. Verdzībā pārdotais Halks kļūst par visvarenāko gladiatoru.Atšķirībā no Zemes -Sakāras izmisusī tauta ir pārliecināta - tieši tāds monstrs viņiem vienmēr bijis vajadzīgs. Vai Halks izglābs viņu pasauli?.. Varbūt tomēr to iznīcinās?
  
Просмотры:1516
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Īpašais ziņojums / Minority Report
  
  
   Nākotnē ir iespējams paredzēt noziegumu, pirms vēl tas ir paveikts, un apcietināt vainīgo, pirms vēl viņš ir nodarījis ļaunumu. Policijas virsniekam Džonam Andertonam šī iekārta liekas nevainojama līdz brīdim, kad tiek pareģots – tuvāko 36 stundu laikā viņš pats nogalinās kādu nepazīstamu cilvēku. Tagad Džonu sāk vajāt kolēģi, kamēr viņš cenšas atrast veidu, kā pierādīt savu nevainību.  
Просмотры:2373
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Projekts Alfa / Appleseed Alpha (2014)
  
  
     
Просмотры:1992
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Iebrukums / Вторжение / The Invasion (2007)
  
  
   Nezināmu iemeslu dēļ nokrīt kosmosa kuģis, kura atlūzas tiek izbārstītas sākot no Dalasas, līdz pat Vašingtonai. Cilvēki neko nenojausdami, atlūzas aiztiek un aiz intereses pat nezina kā sevi apdraud. Pēc laboratorijas pārbaudījumiem, tiek atklātas vēl neredzētas dzīvības formas uz šīm atlūzām, kas vēlāk izrādas infekcija, kura cilvēkos rada mutācijas. Cilvēku ārējās pazīmes netiek izmanītas, bet viņu uzvedība mainījusies pavisam. Kerola Benela ir psihiatre un arī viņu inficē ar šo slimību, bet tā kā viņa ir uzzinājusi, ka mutācijas notiek tikai miegā, tad viņai nākas cīnīties pret katastrofu, kas izaugusi pasaules mērogā un aizsargāt savu dēlu Oliveru.    
Просмотры:2316
Коментарии:(0)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Animācijas filma - ”9”
  
  
   Lelle ar numuru 9 pamostas pasaulē, kur cilvēki ir iznīcināti un mājas sagrautas. Bez atmiņas un nojautas, ko darīt viņš dodas šajā sagrautajā pasaulē rast atbildi- kas viņš ir? Pamazām, satiekot pārējās lelles, viņš jūt aicinājumu atklāt savu misiju un cīnīties par to. Cīnīties, jo planētas nākotne ir atkarīga no viņiem. No deviņām lellēm.   
Просмотры:1464
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Migla / Мгла (2007)
  
  
   Pēc spēcīgas vētras kādu mazu pilsētiņu Menas štatā pārklāj pārdabiska migla. Vietējā lielveikala apmeklētāji paliek ieslēgti ēkā. Viens no pēkšņo dabas parādību izpausmes lieciniekiem apgalvo, ka miglā kaut kas slēpjas. Mākslinieks Deivids Dreitons, kas veikalā ieradies ar savu 5-gadīgo dēlu, uzņemas iniciatīvu vadīt to cilvēku grupu, kas tiecas noskaidrot lietu patiesību un gūt atbildes, kas īsti noticis. Drīz vien izrādās, ka migla patiešām kalpo kā patvērums un piesegs mistiskām būtnēm... 
  
Просмотры:1981
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Viesnīca Lukss / Отель Люкс
  
  
  
В 1938 году после возмутившей нацистские власти пародии на Гитлера аполитичный комик, пародист и артист кабаре Ханс Цайсиг вынужден бежать из Германии. Вместо манящих его Америки и Голливуда ему приходится довольствоваться советским паспортом и Москвой. Там он оказывается в легендарном отеле Люкс, месте сбора членов Коминтерна со всех стран мира. 

Здесь, однако, его приключения только начинаются. Актера принимают за личного астролога Гитлера, и он быстро понимает, что попал из огня да в полымя. В отеле Люкс Ханс также встречает свою подругу Фриду и бывшего партнера по сцене Майера, все еще остающихся убежденными коммунистами. Так для трех героев идеалистов начинается незабываемое приключение между любовью и смертью.
  
Просмотры:2903
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija