Piektdiena, 20.09.2019, 22:11
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Mākslas filmas » Animācija

Materiālu skaits kategorijā: 28
Parādīti materiāli: 1-12
Lappuses: 1 2 3 »

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Halka planēta / Планета Халка / Planet Hulk
  
  
   Viņš bija monstrs. Viņu nebija iespējams kontrolēt. Viņš bija pārāk bīstams, lai nepievērstu viņam uzmanību.Tāpēc Zemes ievērojamākie varoņi ir viņu izsūtījuši uz kosmosu.Bet tagad Neticamais Halks ir piezemējies uz tālo planētu Sakārs, kur valda tirāns Sarkanais Karolis. Verdzībā pārdotais Halks kļūst par visvarenāko gladiatoru.Atšķirībā no Zemes -Sakāras izmisusī tauta ir pārliecināta - tieši tāds monstrs viņiem vienmēr bijis vajadzīgs. Vai Halks izglābs viņu pasauli?.. Varbūt tomēr to iznīcinās?
  
Просмотры:1516
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Projekts Alfa / Appleseed Alpha (2014)
  
  
     
Просмотры:1992
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Animācijas filma - ”9”
  
  
   Lelle ar numuru 9 pamostas pasaulē, kur cilvēki ir iznīcināti un mājas sagrautas. Bez atmiņas un nojautas, ko darīt viņš dodas šajā sagrautajā pasaulē rast atbildi- kas viņš ir? Pamazām, satiekot pārējās lelles, viņš jūt aicinājumu atklāt savu misiju un cīnīties par to. Cīnīties, jo planētas nākotne ir atkarīga no viņiem. No deviņām lellēm.   
Просмотры:1464
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Toms un Džerijs Suņa Būdā
  
  
   Jau izaugušas vairākas paaudzes bērnu, kuru bērnības neatņemama sastāvdaļa bijušas filmiņas par slinko, viltīgo, taču ne visai attapīgo runci Tomu un nekaunīgo, atjautīgo pelēnu Džeriju. Reizēm viņi ir uzticamākie sabiedrotie (īpaši, ja jāapmuļķo suns Spaiks), taču parasti – niknākie sāncenši.   
Просмотры:6454
Коментарии:(2)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Betmens pret Drakulu / The Batman vs Dracula [RUS]
  
  
  
Gotemas pilsētas iedzīvotājiem šausmas iedveš ne vien nesen no apcietinājuma izbēgušie ļaundari Džokeris un Pingvīns, bet vēl kas grūtāk apkarojams - pats tumsas valdnieks Drakula! Vai bezbailīgajam Betmenam izdosies vampīru apturēt, pirms tas pārvērtis pilnīgi visus šajā pilsētā par saviem kalpiem?
  
Просмотры:4769
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Beovulfs / Beowulf [RUS]
  
  
  
Tajos tālajos laikos, kad dzīvoja gan briesmoņi, gan varoņi - varenais kareivis Beovulfs dodas pāri jūrai, lai atbrīvotu karaļa Hrotgara pārvaldīto Dānijas karalisti no nežēlīgā dēmona Grendela. Nogalinot to, Beovulfs izraisa dēmona mātes naidu. Viņas viltība un nežēlība, ar kuru būs jāsastopas Beovulfam, sola vēl lielākas briesmas, nekā cīņa ar Grendelu.Filmas pamatā ir sena anglosakšu leģenda.
  
Просмотры:4015
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Bembijs 2 / Bambi 2 [RUS]
  
  
  
Bembijs atkal sastop savu tēvu Dižo Princi, kuram nu jāķeras pie jaunā brieža audzināšanas, mācot viņam meža dzīves īpatnības. Šai mūža lielākajā piedzīvojumā lepnais tēvs atklāj, ka viņš var daudz ko mācīties no sava enerģiskā jaunā dēla.
  
Просмотры:8047
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Bembijs / Bambi [RUS]
  
  
  
Bembijs ir apburošs, atjautīgs un dzīvespriecīgs briedēns. Viņš vēl ir maziņš, lai saprastu, cik sarežģīta un bīstama ir šī pasaule, taču kopā ar saviem draugiem biklo skunksu un draudzīgo trusi, Bembijs centīgi apgūst mācību par dzīvi mežā. Taču kādu dienu mežā ierodas mednieki un Bembijam nākas pieaugt ātrāk nekā paredzēts. Jo tieši no viņa drosmes, veiklības, apķērības un pašuzupurēšanās būs atkarīga visu meža briežu dzīvība!  
Просмотры:8572
Коментарии:(1)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Bagātību planēta / Treasure Planet [RUS]
  
  
  
Visiem apkārtējiem Džims liekas tikai lecīgs zeņķis bez jebkādas nākotnes. Pat viņam pašam nav ne jausmas, ko iesākt ar savu dzīvi līdz dienai, kad mirstošs pirāts viņam iedod neticami vērtīgu dārglietu karti. Tā sākas Džima aizraujošais ceļojums cauri visai galaktikai uz bagātību planētu. Ceļā viņš iedraudzējas ar kosmosa kuģa pavāru, taču vēlāk izrādās, ka viņa jaunā drauga nolūki varbūt nemaz nav tik tīri, kā sākumā licies.
  
Просмотры:5576
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Aļoša Popovičs un pūķis Tugarins / Алёша Попович и Тугарин змей [RUS]
  
  
  
Aļoša Popovičs nejauši iegrūž savu ciematu nelaimē un pēc tam, nožēlas pilns, nolemj mēģināt atgriezt nelaimi. Viņš dodas pakaļ pūķim Tugarinam, lai atgūtu nozagto naudu. Aļošam pievienojas runājošs un reti kaitinošs zirgs, gudra tantiņa, jeb vienkārši Babuļa, skaistā Ļubava un ēzelis.
  
Просмотры:5448
Коментарии:(0)
Раздел:Mūzikls
                                                                                
                 
Ačgārnības pirms ziemassvētkiem / The Nightmare Before Christmas [RUS]
  
  
  
Šī filma ir par skeletu Džeku,kas helovīnu pilsētiņā,katru gadu izplāno vislabākos un biedējošākos helovīnus,bet ar laiku atkārtojot to katru gadu skeletam Džekam tas sāk apnikt un viņš dodas pastaigāties un censties izdomāt kautko jaunu,līdz brīdim,kad viņš uzduras ziemassvētkiem.Lai gan viņš un visi helovīnu pilsētiņas iedzīvotāji,nezin,kas ir ziemassvētki,Džekam liekas,ka viņam tie varētu patikt un ievieš helvīnu pilsētiņa šos svētkus un nenojauš,ka līdz ar šiem ziemassvētkiem atnāks arī problēmas.Neskatoties uz visu iedzīvotāju pārliecību,kāda meitene tomēr nojauš,ka būs liela nelaime un ka Džekam nevajadzētu piedalīties ziemassvētku veidošānā un prieku dalīšanā.
  
Просмотры:5235
Коментарии:(0)
Раздел:Mūzikls
                                                                                
                 
Augšup / Up [LAT] [RUS]
  
  
  
Karls Fredriksens, kurš visu mūžu sapņojis par ceļojumiem, septiņdesmit gadu vecumā ir saņēmis jaunu iespēju. Kopā ar astoņgadīgo Raselu, kurš ir aizrautīgs ceļotājs, Karls piepilda savus sapņus neaizmirstamā piedzīvojumā uz vēl neatklātām zemēm. Satiekoties gan ar runājošiem suņiem, gan ar negaidītiem ļaundariem un eksotiskiem dzīvniekiem, Karls un Rasels iepazīst visu iespējamo dzīves daudzkrāsainību.Latviešu valodā lomas ierunājuši: Uldis Dumpis, Juris Strenga, Toms Ancāns, Dzintars Belogrudovs, Pēteris Šogolovs, Jānis Kirmuška, Valdis Liepiņš u.c.
  
Просмотры:6505
Коментарии:(1)
Раздел:Komēdija
1-12 13-24 25-28