Sestdiena, 17.08.2019, 14:35
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Mākslas filmas » Drāma

Materiālu skaits kategorijā: 149
Parādīti materiāli: 1-12
Lappuses: 1 2 3 ... 12 13 »

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Svešā zeme / Чужая страна
  
  
   "Svešā zeme” ir traģisks stāsts par  Pārkeru ģimeni, kas pārceļas uz nomaļu Austrālijas pilsētiņu. Viņu piecpadsmitgadīgā meita ir vieglprātīga, klaji izrāda savu seksualitāti, dod pamatu tenkām un pievērš sev vecāku puišu uzmanību. Vīrs (Džozefs Fainss) visā vaino sievas (Nikola Kidmena) vētraino jaunību; arvien pieaugošā spriedze sasniedz kulmināciju, kad pazūd ne vien Pārkeru meita, bet arī jaunākais dēls. Kalnaina tuksneša ieskautās pilsētiņas policists (Hjūgo Vīvings) cenšas atminēt bērnu nozušanas mīklu, bet rodas arvien vairāk jautājumu par noslēpumaino notikumu…
Strangerland Official Trailer (2015)
  
Просмотры:3573
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Vampīru Pasaule / Воины света / Daybreakers
  
  
   2019.gadā neizskaidrojama epidēmija teju visu cilvēci ir pārvērtusi vampīros. Cilvēku suga ir apdraudēta, atlikušie dzīvie cilvēki spiesti slēpties, jo tiek notverti un glabāti asins bankā vampīru vajadzībām. Vampīru zinātnieks Edvards, kurš atteicies pārtikt no cilvēku asinīm, izstrādā asins aizstājēju, kas ļautu izdzīvot vampīriem, neiznīcinot vēl atlikušos dzīvos cilvēkus.
  
Просмотры:2946
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Strūklaka / Фонтан / The Fountain
  
  
   Lieliska kinematogrāfija un spēcīgais Hjū Džekmena un Oskara balvas laureātes Reiāelas Veisas (labākā otrā plāna aktrise filmā "Uzticīgais dārznieks", 2006) tēlojumā, režisora Darena Aronofska virsvadībā, atklāj mums neparastu stāstu par kādu vīru, kas devies dzīvības koka meklējumos, lai glābtu savu sievu, kura 21. gadsimtā mirst ar vēzi... Toms Kreo (Hjū Džekmens) izdzīvo trīs paralēlas dzīves tūkstoš gadu amplitūdā. Viņš ir gan konkistadors Tomijs 16. gadsimtā, gan Toms Kreo 21. gadsimtā, gan astronauts Tomijs Kreo 26. gadsimtā un viņi visi cenšas glābt viņa mīļoto sievieti. Tas ir stāsts par mīlestību, dzīvību, cilvēcību, par paša mirstību. Tas ir stāsts par mīlestību, kas izrādās stiprāka par laiku...
  
Просмотры:1409
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Īpašais ziņojums / Minority Report
  
  
   Nākotnē ir iespējams paredzēt noziegumu, pirms vēl tas ir paveikts, un apcietināt vainīgo, pirms vēl viņš ir nodarījis ļaunumu. Policijas virsniekam Džonam Andertonam šī iekārta liekas nevainojama līdz brīdim, kad tiek pareģots – tuvāko 36 stundu laikā viņš pats nogalinās kādu nepazīstamu cilvēku. Tagad Džonu sāk vajāt kolēģi, kamēr viņš cenšas atrast veidu, kā pierādīt savu nevainību.  
Просмотры:2349
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Vislabākā eksotiskā viesnīca "Kliņģerīte" / The Best Exotic Marigold Hotel
  
  
   Vairāki ne pirmā svaiguma britu ļaudis, kuriem lietainā Anglija un ikdienas problēmas ir līdz kaklam, sastopas ar vilinošu piedāvājumu – atpūtu sola tikko restaurēta eksotiska viesnīca saulainajā Indijā. Pēc sarežģīta ceļojuma, sasnieguši galamērķi, viņi atklāj, ka realitātē viesnīca izskatās daudz bēdīgāk nekā fotogrāfijās. Patiesībā tā ir laika zoba sagrauzta majestātiska ēka, kuras trūkumus ir grūti pieciest izlepušiem angļiem. Istaba bez durvīm, apartamenti, kuros iemitinājusies baložu kolonija, ir tikai daži no traucēkļiem, ko novērst nav iespējams. Taču viesnīcas saimnieks – jauns indiešu vīrietis, omulību ir gatavs uzturēt ar savu nerimstošo viesmīlību un nepaguris cenšas pārliecināt neapmierinātos klientus, ka beigās jau viss būšot kārtībā. Pat nenojaušot, ka dažiem no ceļotājiem uzlabojumi būtu nepieciešami arī privātajā dzīvē.  
Просмотры:2696
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Krietnais Vils Hantings / Good Will Hunting
  
  
  
Dienvidbostonā grūtu bērnību pavada Vils Hantings. Viņš ir mazs ģēnijs, bet nemitīgi iekuļas nepatikšanās. Vilam bieži sanāk saķeršanās ar policiju. Kādu dienu viņš satiek Šonu, vīru, kurš var palīdzēt Vilam ievirzīt savu dzīvi pareizajās sliedēs.

  
Просмотры:1748
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Предложение / The Proposal
  
  
   Главная героиня фильма — ответственная начальница, которой грозит высылка в Канаду. Ради того, чтобы избежать ссылки в край озер, героиня готова на все — даже фиктивно выскочить замуж за своего молодого ассистента…  
Просмотры:3828
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Заплати другому / Pay It Forward
  
  
   Вы верите в письма счастья? Передать полученное счастье дальше по цепочке другим? Сделать весь мир счастливыми? Думаете, что это невозможно? МакКинни с Вами не согласен. Его цепочка добра – это, прежде всего, социологический проект. Однако, это ещё и желание сделать мир счастливее и добрее? Возможна ли такая цепная реакция? Сработает ли она?   
Просмотры:2595
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāvējošais šāviens / Killshot [RUS]
  
  
  
Skaistā Karmena un viņas vīrs Veins tiek iekļauti FIB liecinieku aizsardzības programmā. Abi kļuvuši par lieciniekiem vērienīgai izspiešanas shēmai, ko atmaskojusi policija. Abi maina identitāti, pārceļas uz citu vietu un dzīvo klusu, rāmu dzīvi. Kad pārim šķiet, ka briesmas ir aiz muguras, viņi atklāj, ka tie, kas vēlas atriebties, viņus ir izskaitļojuši. Turklāt Karmenu un Veinu medī ne tikai pieredzējis un gudrs profesionāls slepkava, bet arī jauns, nepieredzējis un neprognozējams killers...
  
Просмотры:4957
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 2 / Lethal Weapon 2 [LAT]
  
  
  
Rigss apbur skaistulītes viesnīcas spa, pirms dodas pie Geca. Mērtauss saņem nejaukas ziņas no auto remontētāja pēc tam, kad viņa no visām pusēm ielenktais autiņš iesaistās Rigsa vadītā ielu rallijā. Šī ir policijas ikdiena Nāvējošā ieroča stilā, un Jums ir iespēja par to priecāties, vērojot, kā šis duets sadzen pēdas noziedzniekiem, kuri slēpjas aiz diplomātiskās neaizskaramības.
  
Просмотры:4186
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis / Lethal Weapon [LAT]
  
  
  
Vientuļā mājas dzīve un traģiskais zaudējums skubina Rigsu pavisam aizmirst par paša drošību. Mēs redzam, ka pārdrošība neredzētajās epizodēs izceļ atšķirības starp abiem policistiem. Mērtauam, kurš tikko kļuvis 50 gadus vecs, ir jāatgūst ticība savām spējām šautuvē. Rigss, kuram vienalga, vai viņš sagaidīs savu nākamo dzimšanas dienu, vēsi iesoļo skolas pagalmā, kur kāds snaiperis sācis šaudīties. Šai filmā ir gana humora un adrenalīna, lai padarītu to par oriģinālu un paliekošu izklaidi. Neviena epizode nav izmontēta, taču jauna darbība un skatupunkts gan nākuši klāt. Pievienojies šai izklaidei arī tu!
  
Просмотры:3930
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāves garantija / Death Warrant [RUS]
  
  
  
Policistam Luisam Bērkam tiek uzticēts atklāt, kurš vainojams cietuma sargu un ieslodzīto slepkavībās. Iefiltrējies cietumā, Luiss izmanto savas izcilās kaujas mākslu prasmes, lai aizstāvētu savu dzīvību un iegūtu respektu šajā skarbajā, varmācīgajā vidē. Viņam pat izdodas cietumnieku vidū atrast divus uzticamus sabiedrotos. Bet vai ar to policistam pietiks, lai atrisinātu noziegumus?
  
Просмотры:5601
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma