Piektdiena, 25.05.2018, 18:50
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Mākslas filmas » Filmas Angļu valodā

Materiālu skaits kategorijā: 5
Parādīti materiāli: 1-5
Lappuses:

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Melnais ērglis / Black Eagle [RUS]
  
  
  
Īpašais Centrālās izlūkošanas aģents ar segvārdu Melnais Ērglis ierodas Maltā, lai neļautu padomju specdienestiem izzagt jaunu lāzera superieroci. Līdz ar to mierīgā dzīve salas iedzīvotājiem beidzas. Sākas sprādzieni, pakaļdzīšanās, slepkavības, bērnu nolaupīšana... Tracis, kurā izdzīvos tikai viens.
  
Просмотры:3135
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Lauvassirds / Lionheart [RUS] [ENG]
  
  
  
Kad ielas ir kā džungļi, tad tikai viens drīkst būt karalis. Laions Gotjē pamet Francijas ārzemju leģionu Ziemeļāfrikā, kad uzzina, ka viņa brālis Losandželosā ir nopietni ievainots. Bēguļojot no leģiona drošības spēkiem, Laions iesaistās pagrīdes dūru cīņās, lai savāktu naudu, kas vajadzīga, lai palīdzētu brāļa ģimenei.
  
Просмотры:5306
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Atlantīda: Zudusī impērija / Atlantis: The Lost Empire [RUS] [ENG]
  
  
  
Ir 1914. gads. Milo Tačs strādā muzeja kurtuvē. Viņš zina, ka Atlantīda bija īsta un tur var tikt, ja vien būtu mistiskā Gana piezīmju žurnāls, kurš Milo var aizvest uz noslēpumiem klāto vietu. Milo tikai vajag kādu, kurš var vadīt zemūdeni. Vai Milo izdosies atrast šo noslēpumaino zemi?
  
Просмотры:6107
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Atgriešanās Nekurzemē / Return to Never Land [RUS] [ENG]
  
  
  
Turpinājums slavenajam stāstam par Pīteru Penu. Vendija ir izaugusi. Tagad viņai pašai ir bērni, kuriem Vendija katru vakaru stāsta par Pīteru Penu, zēnu, kurš atteicās izaugt liels. Spītīgajai 12 gadu vecajai Vendijas meitai Džeinai nenāk ne prātā klausīties šajās blēņās. Tieši tādēļ Kapteinis Āķis meiteni nolēmis izmantot cīņā pret savu seno ienaidnieku. Pīters Pens ar draugiem ierodas Džeinai palīgā, taču pat tas meiteni nepārliecina. Tā kā Džeina brīnumu pasaulei netic, viņa nespēj lidot un tātad nevar atgriezties mājās. Viss kļūst vēl sarežģītāk, kad no Džeinas ticības ir atkarīga fejas dzīvība. Kad feja pamazām izdziest, Pīters dara visu, lai glābtu meiteni no Kapteiņa Āķa un pierādītu, ka ar ticību brīnumam un ciešu draudzību var panākt visu! 
  
Просмотры:5732
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Kaķsieviete / Catwoman [RUS] [ENG]
  
  
  
Peišena Filipsa (Halle Berija) ir kautrīga un jūtīga sieviete, kura strādā par dizaineri milzīgā kosmētikas kompānijā, kuras reklāmas sauklis ir "jaunība un skaistums par katru cenu". Kad Peišena uzzina kompānijas tumšos noslēpumus un kļūst par sazvērestības upuri, mistisku notikumu rezultātā viņa transformējas pilnīgi jaunā sievietē - drosmīgā un spēcīgā, kura ir apveltīta ar kaķa izveicību. Viņa pārtop par Kaķsievieti. Ieguvusi neparastās spējas, Peišena uzsāk cīņu pret kompāniju. Kaķsieviete - amerikāņu komiksu personāžs, kuras vārds visbiežāk ir bijis saistīts ar Betmenu, pirmo reizi parādījusies ilustrēto žurnālu lapās 1940. gadā.   
Просмотры:2709
Коментарии:(0)
Раздел:Detektīvs