Piektdiena, 20.09.2019, 22:25
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Mākslas filmas » Komēdija

Materiālu skaits kategorijā: 87
Parādīti materiāli: 1-12
Lappuses: 1 2 3 ... 7 8 »

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Pērku Jūsu Vīru
  
  
   Lomās: Jānis Jarāns, Zane Daudziņa, Aīda Ozoliņa. Pie sievas ierodas vīra mīļākā, 20 gadīgā Oksana, paziņo par savu eksistenci un piedāvā nopirkt no viņas vīru. Pēc pārdoma brīža abas vienojas par cenu, tad mājās ierodas vīrs un uz jautājumu - kas te notiek? - saņem atbildi - Tu esi pārdots un nemaisies pa kājām... Tālāk situācija tiek apspēlēta ar Zadornovam raksturīgajiem, asprātīgajiem dialogiem. Vīra mīļākā ir krievu tautības meitene, kas ir integrējusies latviešu sabiedrībā, iemīlējusies latviešu vīrieti un cer to atpirkt no tipiskas latviešu inteliģentas mietpilsones. Rezultātā no komēdijas izveidojas traģikomēdija, kuras situācijas ir ļoti atpazīstamas mūsdienu sabiedrībai. Autors ir ļāvis komēdiju lokalizēt Latvijas apstākļiem un tādēļ, šī filma būtu interesanta ne tikai latviešu, bet arī krievu skatītājiem. Filmas ilgums: 89 min. Reģioni: 2 un 5. Audio: latviešu. Subtitri: krievu.  
Просмотры:1725
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Оболтусы / Homies (2015)
  
  
  
Четверо взрослых, но упорно не желающих взрослеть друзей, живут вместе в
 одной квартире и придумывают разные безумные планы, как бы быстрее 
заработать много денег. Однажды они переходят дорогу русской мафии и 
оказываются должны бандитам миллион евро. Если они не найдут деньги за 7
 дней, их разрежут на кусочки и скормят акулам в местном океанариуме. 
Это будет самая безумная неделя в их жизни.
  
Просмотры:1158
Коментарии:(1)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Viesnīca Lukss / Отель Люкс
  
  
  
В 1938 году после возмутившей нацистские власти пародии на Гитлера аполитичный комик, пародист и артист кабаре Ханс Цайсиг вынужден бежать из Германии. Вместо манящих его Америки и Голливуда ему приходится довольствоваться советским паспортом и Москвой. Там он оказывается в легендарном отеле Люкс, месте сбора членов Коминтерна со всех стран мира. 

Здесь, однако, его приключения только начинаются. Актера принимают за личного астролога Гитлера, и он быстро понимает, что попал из огня да в полымя. В отеле Люкс Ханс также встречает свою подругу Фриду и бывшего партнера по сцене Майера, все еще остающихся убежденными коммунистами. Так для трех героев идеалистов начинается незабываемое приключение между любовью и смертью.
  
Просмотры:2903
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Vislabākā eksotiskā viesnīca "Kliņģerīte" / The Best Exotic Marigold Hotel
  
  
   Vairāki ne pirmā svaiguma britu ļaudis, kuriem lietainā Anglija un ikdienas problēmas ir līdz kaklam, sastopas ar vilinošu piedāvājumu – atpūtu sola tikko restaurēta eksotiska viesnīca saulainajā Indijā. Pēc sarežģīta ceļojuma, sasnieguši galamērķi, viņi atklāj, ka realitātē viesnīca izskatās daudz bēdīgāk nekā fotogrāfijās. Patiesībā tā ir laika zoba sagrauzta majestātiska ēka, kuras trūkumus ir grūti pieciest izlepušiem angļiem. Istaba bez durvīm, apartamenti, kuros iemitinājusies baložu kolonija, ir tikai daži no traucēkļiem, ko novērst nav iespējams. Taču viesnīcas saimnieks – jauns indiešu vīrietis, omulību ir gatavs uzturēt ar savu nerimstošo viesmīlību un nepaguris cenšas pārliecināt neapmierinātos klientus, ka beigās jau viss būšot kārtībā. Pat nenojaušot, ka dažiem no ceļotājiem uzlabojumi būtu nepieciešami arī privātajā dzīvē.  
Просмотры:2714
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Viesnīca Transilvānija / Hotel Transylvania
  
  
  
Laipni lūgti viesnīcā „Transilvānija”, Drakulas krāšņajā pieczobu kūrortā, kurā monstri un viņu ģimenes var izbaudīt nesteidzīgu atpūtu, paglābjoties no cilvēku klātbūtnes! Ir pienākusi īpaša nedēļas nogale, kuras laikā Drakula ir ielūdzis ciemos dažus no saviem labākajiem draugiem – Frankenšteinu un viņa kundzi Mūmiju, Neredzamo Cilvēku un Vilkaču ģimeni. Ir plānots svinēt Drakulas meitas Meivisas pilngadību – 118.dzimšanas dienu. Uzņemt tik kuplu viesu pulku Drakulas ģimenei nav problēma. Tomēr jukas izceļas, kad viesnīcā ieklīst parasts puisis un ieskatās viņa meitā.

  
Просмотры:3957
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Предложение / The Proposal
  
  
   Главная героиня фильма — ответственная начальница, которой грозит высылка в Канаду. Ради того, чтобы избежать ссылки в край озер, героиня готова на все — даже фиктивно выскочить замуж за своего молодого ассистента…  
Просмотры:3848
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Выкрутасы
  
  
   В сказках, для того, чтобы заполучить невесту, женихам, порой, приходится исполнить несколько невыполнимых заданий. И только лучший из них (обычно самый простоватый), выходит победителем из всех испытаний и ведет невесту под венец. Надя – умопомрачительная невеста, Слава – тот, кто ее действительно достоин, и тот, кому придется преодолеть все выкрутасы судьбы, чтобы у сказки был счастливый конец.  
Просмотры:2245
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Хоттабыч
  
  
   Гена – молодой хакер. В столь юном возрасте он уже нажил себе массу проблем. Его бросила девушка и за его способностями охотятся бандиты и силы госбезопасности. Случайно он освобождает из тысячелетнего заточения джина Хоттабыча, и тот предлагает ему исполнить три желания. Вместе они отправляются в полное магии и приключений путешествие по просторам Интернета, пытаясь победить извечного врага Хоттабыча - Шайтаныча.  
Просмотры:3383
Коментарии:(1)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Operācija Fēnikss / Da lao ai mei li [RUS]
  
  
  
Pēc vecā triādes Sarkanais gods bosa nāves divi viņa rokaspuiši ir nosūtīti uz Bangkoku ar uzdevumu atrast netiklo bosa dēlu - Džordži. Taču viņi kļūdaini notur pa Džordži viņa kaimiņu Semu, kurš nesteidzas labot kļūdu: viņš vienmēr sapņoja kļūt par triādes bosu. Džordži piekrīt inkognito aizbraukt ar draugu uz Hongkongu...
  
Просмотры:4380
Коментарии:(1)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Operācija "Delta Farss" / Delta Farce [LAT]
  
  
  
Pēc neveiksmīgas dienas, kurā Lerijs zaudējis gan darbu, gan savu draudzeni, viņš nolemj pievienoties kaimiņam Bilam un viņa draugam Everetam, kas nedēļas nogalē ieplānojuši izklaidēties, iedzerot un mācoties šaut. Taču visi trīs tiek noturēti par bruņoto spēku rezervistiem un iesēdināti lidmašīnā, kas dodas uz Irāku. Gadās kļūme, un draugi, pašiem to nepazinoties, tiek izsēdināti kaut kur Meksikā. Pārliecināti, ka nonākuši karadarbības zonā, viņi kā īsteni karavīri atvaira bandītu uzbrukumu kādam ciematam un kļūst par vietējiem varoņiem. Kad cietsirdīgais militārists Karloss Santana, kurš turklāt mīl karaoke, dodas pretuzbrukumā, Lerijam, Bilam un Everetam nākas likt aliņus pie malas un ķerties pie ieročiem... un galu galā pierādīt, ka viņi varētu būt īsti karavīri.
  
Просмотры:5391
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 4 / Lethal Weapon 4 [RUS]
  
  
  
Tīrais dinamīts! NĀVĒJOŠĀ IEROČA komanda atkal ir uzvarējusi, piešķiļot dzirksteli deglim un liekot skatītājiem atkal sajūsmināties, jo uz ekrāniem atgriezies NĀVĒJOŠAIS IEROCIS 4. Mels Gibsons un Denijs Glovers ir atgriezušies kā draugi policisti Rigss un Mērtaus, kamēr Džo Peši pakur komisko uguni pļāpas Leo lomā. Mērtaus joprojām ir ģimenes cilvēks, Rigss - joprojām ķertais vientuļais vilks, bet - kas tad tas - arī teju precējies. Tā, vai viņš apprecēs Koulu (Renē Ruso) vai nē, ir jauna dilemma šai publikas megagrāvējā, kurā vēl piedalās komēdiju mīlulis Kriss Roks un starptautiska spriedzes filmu zvaigzne Džets Lī. Kāzu zvani, munīcijas čaulas un sprādzienam radnieciski smiekli - šamais nu ir riktīgi pielādēts!
  
Просмотры:6561
Коментарии:(0)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 3 / Lethal Weapon 3 [LAT]
  
  
  
Rigss sastop to, ko nekad necerēja atrast - savu alter ego brunčos, Lornu Koulu. Vai atceraties cīniņu uz jūras starp Rigsu un Mērtau, kas piešķir jaunu kontekstu šai maniakālajai vēlmei aizsargāties.
  
Просмотры:4661
Коментарии:(2)
Раздел:Trilleris