Piektdiena, 20.09.2019, 22:32
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Mākslas filmas » Mistika

Materiālu skaits kategorijā: 14
Parādīti materiāli: 1-12
Lappuses: 1 2 »

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Īpašais ziņojums / Minority Report
  
  
   Nākotnē ir iespējams paredzēt noziegumu, pirms vēl tas ir paveikts, un apcietināt vainīgo, pirms vēl viņš ir nodarījis ļaunumu. Policijas virsniekam Džonam Andertonam šī iekārta liekas nevainojama līdz brīdim, kad tiek pareģots – tuvāko 36 stundu laikā viņš pats nogalinās kādu nepazīstamu cilvēku. Tagad Džonu sāk vajāt kolēģi, kamēr viņš cenšas atrast veidu, kā pierādīt savu nevainību.  
Просмотры:2373
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Projekts Alfa / Appleseed Alpha (2014)
  
  
     
Просмотры:1992
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Migla / Мгла (2007)
  
  
   Pēc spēcīgas vētras kādu mazu pilsētiņu Menas štatā pārklāj pārdabiska migla. Vietējā lielveikala apmeklētāji paliek ieslēgti ēkā. Viens no pēkšņo dabas parādību izpausmes lieciniekiem apgalvo, ka miglā kaut kas slēpjas. Mākslinieks Deivids Dreitons, kas veikalā ieradies ar savu 5-gadīgo dēlu, uzņemas iniciatīvu vadīt to cilvēku grupu, kas tiecas noskaidrot lietu patiesību un gūt atbildes, kas īsti noticis. Drīz vien izrādās, ka migla patiešām kalpo kā patvērums un piesegs mistiskām būtnēm... 
  
Просмотры:1981
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Nāves garantija / Death Warrant [RUS]
  
  
  
Policistam Luisam Bērkam tiek uzticēts atklāt, kurš vainojams cietuma sargu un ieslodzīto slepkavībās. Iefiltrējies cietumā, Luiss izmanto savas izcilās kaujas mākslu prasmes, lai aizstāvētu savu dzīvību un iegūtu respektu šajā skarbajā, varmācīgajā vidē. Viņam pat izdodas cietumnieku vidū atrast divus uzticamus sabiedrotos. Bet vai ar to policistam pietiks, lai atrisinātu noziegumus?
  
Просмотры:5619
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Atslābsti, Skubij Dū! / Chill Out, Scooby-Doo! [RUS]
  
  
  
Šis ir vēl viens stāsts par klasisko varoni Skubiju Dū un viņam un viņa komandai būs jāatklāj sniega cilvēka noslēpums, bet šoreiz notikumi risināsies Himalaju kalnos. Šegijs un Skubijs Dū iesēžas nepareizajā lidmašīnā, kura dodas uz Indiju, tā vietā, lai dotos un Parīzi, kur "Mystery Inc." komandai ir paredzēts pavadīt atvaļinājumu. Piespiedu kārtā visa brigāde dodas uz Himalajiem, lai pie reizes darītu to, no kā viņi cerēja atpūsties, risināt kārtējo noslēpumu.
  
Просмотры:9283
Коментарии:(1)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Lūzeri / The Losers [RUS]
  
  
  
"Lūzeri" - speciāli apmācīta CIP slepena vienība, kuru izmanto pašām bīstamākajām operācijām. Vienā no tādām operācijām par mērķi kļūst viņi paši, taču brīnumainā veidā izglābušies no nāves, "Lūzeri" nu ir oficiāli gājuši bojā un dzīvo slepenu dzīvi. Pavisam drīz viņus atrod noslēpumainā Aiša, kura piedāvā iespēju atrast un atriebties "Lūzeru" iepriekšējiem darba devējiem. Komanda nelegāli atgriežas ASV, lai uzsāktu līdz šim vēl nebijušu operāciju.
  
Просмотры:2737
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Jukušais detektīvs / Sun Taam [RUS]
  
  
  
Lai atrisinātu sēriju nežēlīgu un brutālu slepkavību, kuras ir satricinājušas pilsētu, policists - jauniņais, apvienojas ar izbijušu izmeklētāju, kuram piemīt pārdabiskas spējas.  
Просмотры:2159
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Es, robots / I, Robot [RUS]
  
  
  
2035. gads. Tuvajā nākotnē daudz kas ir mainījies. Roboti, kā arī visi pārējie zinātnes un tehnikas brīnumi, ir kļuvuši par cilvēku ikdienas dzīves sastāvdaļu. Viņi ir stiprāki un ātrāki par cilvēkiem, un viņu galvās ir iebūvēti jaudīgi datori, kas ļauj pieņemt lēmumus ātrāk par cilvēkiem. Tajos ir ieprogrammēti trīs likumi, kas neļauj nodarīt ļaunu cilvēkam, tādēļ no viņiem nemaz nebaidās. Bet velti... Detektīvam Džonam Spuneram, kas cieš no robotu fobijas, jāizmeklē lieta par robotu Saniju, kuru tur aizdomās par cilvēka slepkavību. Taču ja viens robots spēja pārkāpt likumus, tad arī citi to spēs. Un tie jau ir draudi visas cilvēces eksistencei. Džons meklē taisnību, lai atvērtu cilvēkiem acis un izvairītos no kara ar robotiem. Taču varbūt... ir jau par vēlu?   
Просмотры:2530
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Debesu kapteinis un nākotnes pasaule / Sky Captain and the World of Tomorrow [RUS]
  
  
  
Ņujorka, 1939. gads. Avīzes reportiere Pollija Pērkinsa raksta par jau sesto noslēpumaini pazudušo zinātnieku. Iespējams, šie notikumi ir saistīti ar gigantisko robotu iebrukumu pilsētā. Bet kas to visu sarīkojis? Pollijai var palīdzēt viņas agrākais draugs Džo Salivans – pieredzējis pilots, iesaukts par Debesu kapteini, bet viņš tur uz meiteni ļaunu prātu, taču Pollijai vajadzīgs sensacionāls raksts…  
Просмотры:2530
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Borna pārspēks / Bourne Supremacy [RUS]
  
  
  
Ķīnas vicepremjeru likvidē algots slepkava, kura vārds tūdaļ nokļūst atklātībā: Džeisons Borns. CIP ir neizpratnē. Patiesībā tāda Borna nemaz nav, jo tas ir šī kantora aģenta Deivida Veba darba segvārds. Tātad sanāk, ka kāds ir piesavinājies viņa segvārdu "Džeisons Borns", lai izdarītu noziegumu, izprovocējot ar to diplomātisko krīzi ASV un Ķīnas starpā. Deividam neatliek nekas cits, kā pašam atklāt šo mīklaino lietu.  
Просмотры:2824
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Baltā tumsa / Whiteout [RUS]
  
  
  
Kerijai Stetko ir tikai pāris dienas laika, lai atrastu starptautiskajā zinātniskajā stacijā noslēpušos sērijveida slepkavu, kuram viņa dzen pēdas – drīz iestāsies polārā nakts un Antarktīda iegrims tumsā un puteņos.  
Просмотры:2957
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Aģents Kodijs Benkss 2: Galamērķis Londona / Agent Cody Banks 2: Destination London [LAT]
  
  
  
Slepenais aģents Kodijs Benkss ir slavens ar to, ka vienmēr pabeidz iesākto. Viņa jaunajam pāriniekam Derekam ir pavisam citādāka slava... diemžēl. Lai paveiktu kārtējo uzdevumu, Kodijam nu jādodas uz Londonu un, izliekoties par starptautiskas skolēnu apmaiņas programmas dalībnieku, jāuzveic paša agrākais skolotājs, cilvēks, kas viņam iemācījis visus spiegu noslēpumus!  
Просмотры:3955
Коментарии:(3)
Раздел:Mistika
1-12 13-14