Piektdiena, 20.09.2019, 22:24
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Mākslas filmas » Trilleris

Materiālu skaits kategorijā: 188
Parādīti materiāli: 1-12
Lappuses: 1 2 3 ... 15 16 »

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Svešā zeme / Чужая страна
  
  
   "Svešā zeme” ir traģisks stāsts par  Pārkeru ģimeni, kas pārceļas uz nomaļu Austrālijas pilsētiņu. Viņu piecpadsmitgadīgā meita ir vieglprātīga, klaji izrāda savu seksualitāti, dod pamatu tenkām un pievērš sev vecāku puišu uzmanību. Vīrs (Džozefs Fainss) visā vaino sievas (Nikola Kidmena) vētraino jaunību; arvien pieaugošā spriedze sasniedz kulmināciju, kad pazūd ne vien Pārkeru meita, bet arī jaunākais dēls. Kalnaina tuksneša ieskautās pilsētiņas policists (Hjūgo Vīvings) cenšas atminēt bērnu nozušanas mīklu, bet rodas arvien vairāk jautājumu par noslēpumaino notikumu…
Strangerland Official Trailer (2015)
  
Просмотры:3605
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Vampīru Pasaule / Воины света / Daybreakers
  
  
   2019.gadā neizskaidrojama epidēmija teju visu cilvēci ir pārvērtusi vampīros. Cilvēku suga ir apdraudēta, atlikušie dzīvie cilvēki spiesti slēpties, jo tiek notverti un glabāti asins bankā vampīru vajadzībām. Vampīru zinātnieks Edvards, kurš atteicies pārtikt no cilvēku asinīm, izstrādā asins aizstājēju, kas ļautu izdzīvot vampīriem, neiznīcinot vēl atlikušos dzīvos cilvēkus.
  
Просмотры:2974
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Projekts Alfa / Appleseed Alpha (2014)
  
  
     
Просмотры:1992
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Iebrukums / Вторжение / The Invasion (2007)
  
  
   Nezināmu iemeslu dēļ nokrīt kosmosa kuģis, kura atlūzas tiek izbārstītas sākot no Dalasas, līdz pat Vašingtonai. Cilvēki neko nenojausdami, atlūzas aiztiek un aiz intereses pat nezina kā sevi apdraud. Pēc laboratorijas pārbaudījumiem, tiek atklātas vēl neredzētas dzīvības formas uz šīm atlūzām, kas vēlāk izrādas infekcija, kura cilvēkos rada mutācijas. Cilvēku ārējās pazīmes netiek izmanītas, bet viņu uzvedība mainījusies pavisam. Kerola Benela ir psihiatre un arī viņu inficē ar šo slimību, bet tā kā viņa ir uzzinājusi, ka mutācijas notiek tikai miegā, tad viņai nākas cīnīties pret katastrofu, kas izaugusi pasaules mērogā un aizsargāt savu dēlu Oliveru.    
Просмотры:2316
Коментарии:(0)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Migla / Мгла (2007)
  
  
   Pēc spēcīgas vētras kādu mazu pilsētiņu Menas štatā pārklāj pārdabiska migla. Vietējā lielveikala apmeklētāji paliek ieslēgti ēkā. Viens no pēkšņo dabas parādību izpausmes lieciniekiem apgalvo, ka miglā kaut kas slēpjas. Mākslinieks Deivids Dreitons, kas veikalā ieradies ar savu 5-gadīgo dēlu, uzņemas iniciatīvu vadīt to cilvēku grupu, kas tiecas noskaidrot lietu patiesību un gūt atbildes, kas īsti noticis. Drīz vien izrādās, ka migla patiešām kalpo kā patvērums un piesegs mistiskām būtnēm... 
  
Просмотры:1981
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Ямада: Самурай Нагасама
  
  
   Ямада: Самурай Нагасама  
Просмотры:2621
Коментарии:(0)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Nāvējošais šāviens / Killshot [RUS]
  
  
  
Skaistā Karmena un viņas vīrs Veins tiek iekļauti FIB liecinieku aizsardzības programmā. Abi kļuvuši par lieciniekiem vērienīgai izspiešanas shēmai, ko atmaskojusi policija. Abi maina identitāti, pārceļas uz citu vietu un dzīvo klusu, rāmu dzīvi. Kad pārim šķiet, ka briesmas ir aiz muguras, viņi atklāj, ka tie, kas vēlas atriebties, viņus ir izskaitļojuši. Turklāt Karmenu un Veinu medī ne tikai pieredzējis un gudrs profesionāls slepkava, bet arī jauns, nepieredzējis un neprognozējams killers...
  
Просмотры:4975
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 4 / Lethal Weapon 4 [RUS]
  
  
  
Tīrais dinamīts! NĀVĒJOŠĀ IEROČA komanda atkal ir uzvarējusi, piešķiļot dzirksteli deglim un liekot skatītājiem atkal sajūsmināties, jo uz ekrāniem atgriezies NĀVĒJOŠAIS IEROCIS 4. Mels Gibsons un Denijs Glovers ir atgriezušies kā draugi policisti Rigss un Mērtaus, kamēr Džo Peši pakur komisko uguni pļāpas Leo lomā. Mērtaus joprojām ir ģimenes cilvēks, Rigss - joprojām ķertais vientuļais vilks, bet - kas tad tas - arī teju precējies. Tā, vai viņš apprecēs Koulu (Renē Ruso) vai nē, ir jauna dilemma šai publikas megagrāvējā, kurā vēl piedalās komēdiju mīlulis Kriss Roks un starptautiska spriedzes filmu zvaigzne Džets Lī. Kāzu zvani, munīcijas čaulas un sprādzienam radnieciski smiekli - šamais nu ir riktīgi pielādēts!
  
Просмотры:6561
Коментарии:(0)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 3 / Lethal Weapon 3 [LAT]
  
  
  
Rigss sastop to, ko nekad necerēja atrast - savu alter ego brunčos, Lornu Koulu. Vai atceraties cīniņu uz jūras starp Rigsu un Mērtau, kas piešķir jaunu kontekstu šai maniakālajai vēlmei aizsargāties.
  
Просмотры:4661
Коментарии:(2)
Раздел:Trilleris
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis 2 / Lethal Weapon 2 [LAT]
  
  
  
Rigss apbur skaistulītes viesnīcas spa, pirms dodas pie Geca. Mērtauss saņem nejaukas ziņas no auto remontētāja pēc tam, kad viņa no visām pusēm ielenktais autiņš iesaistās Rigsa vadītā ielu rallijā. Šī ir policijas ikdiena Nāvējošā ieroča stilā, un Jums ir iespēja par to priecāties, vērojot, kā šis duets sadzen pēdas noziedzniekiem, kuri slēpjas aiz diplomātiskās neaizskaramības.
  
Просмотры:4205
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāvējošais ierocis / Lethal Weapon [LAT]
  
  
  
Vientuļā mājas dzīve un traģiskais zaudējums skubina Rigsu pavisam aizmirst par paša drošību. Mēs redzam, ka pārdrošība neredzētajās epizodēs izceļ atšķirības starp abiem policistiem. Mērtauam, kurš tikko kļuvis 50 gadus vecs, ir jāatgūst ticība savām spējām šautuvē. Rigss, kuram vienalga, vai viņš sagaidīs savu nākamo dzimšanas dienu, vēsi iesoļo skolas pagalmā, kur kāds snaiperis sācis šaudīties. Šai filmā ir gana humora un adrenalīna, lai padarītu to par oriģinālu un paliekošu izklaidi. Neviena epizode nav izmontēta, taču jauna darbība un skatupunkts gan nākuši klāt. Pievienojies šai izklaidei arī tu!
  
Просмотры:3950
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Nāves pamošanās / Wake of Death [RUS]
  
  
  
Visi pieredzējušā gangstera Bena Arčera plāni beigt savu darbību tiek izjaukti, kad viņa sieva nolemj uz laiku dot pajumti jaunai bēglei no Āzijas. Arčers pat nenojauš, ka Kima ir ķīniešu triādes bosa Sun Kuana meita, kuru meklē tēva biedri. Sun Kuans atrod viņas pēdas Amerikā un likvidē visus, kas vien gadās viņa ceļā. Kaut arī Kimai un Arčera dēlam izdodas izglābties, viņa sieva iet bojā. Tagad Bena dzīvē ir tikai viens mērķis - atriebība bez žēlastības.
  
Просмотры:5846
Коментарии:(0)
Раздел:Trilleris