Piektdiena, 20.09.2019, 22:54
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Multfilmas

Materiālu skaits kategorijā: 37
Parādīti materiāli: 1-12
Lappuses: 1 2 3 4 »

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Kustini spārnus
  
  
     
Просмотры:702
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Halka planēta / Планета Халка / Planet Hulk
  
  
   Viņš bija monstrs. Viņu nebija iespējams kontrolēt. Viņš bija pārāk bīstams, lai nepievērstu viņam uzmanību.Tāpēc Zemes ievērojamākie varoņi ir viņu izsūtījuši uz kosmosu.Bet tagad Neticamais Halks ir piezemējies uz tālo planētu Sakārs, kur valda tirāns Sarkanais Karolis. Verdzībā pārdotais Halks kļūst par visvarenāko gladiatoru.Atšķirībā no Zemes -Sakāras izmisusī tauta ir pārliecināta - tieši tāds monstrs viņiem vienmēr bijis vajadzīgs. Vai Halks izglābs viņu pasauli?.. Varbūt tomēr to iznīcinās?
  
Просмотры:1516
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Projekts Alfa / Appleseed Alpha (2014)
  
  
     
Просмотры:1992
Коментарии:(0)
Раздел:Mistika
                                                                                
                 
Animācijas filma - ”9”
  
  
   Lelle ar numuru 9 pamostas pasaulē, kur cilvēki ir iznīcināti un mājas sagrautas. Bez atmiņas un nojautas, ko darīt viņš dodas šajā sagrautajā pasaulē rast atbildi- kas viņš ir? Pamazām, satiekot pārējās lelles, viņš jūt aicinājumu atklāt savu misiju un cīnīties par to. Cīnīties, jo planētas nākotne ir atkarīga no viņiem. No deviņām lellēm.   
Просмотры:1464
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Viesnīca Transilvānija / Hotel Transylvania
  
  
  
Laipni lūgti viesnīcā „Transilvānija”, Drakulas krāšņajā pieczobu kūrortā, kurā monstri un viņu ģimenes var izbaudīt nesteidzīgu atpūtu, paglābjoties no cilvēku klātbūtnes! Ir pienākusi īpaša nedēļas nogale, kuras laikā Drakula ir ielūdzis ciemos dažus no saviem labākajiem draugiem – Frankenšteinu un viņa kundzi Mūmiju, Neredzamo Cilvēku un Vilkaču ģimeni. Ir plānots svinēt Drakulas meitas Meivisas pilngadību – 118.dzimšanas dienu. Uzņemt tik kuplu viesu pulku Drakulas ģimenei nav problēma. Tomēr jukas izceļas, kad viesnīcā ieklīst parasts puisis un ieskatās viņa meitā.

  
Просмотры:3957
Коментарии:(0)
Раздел:Komēdija
                                                                                
                 
Un atkal Pifs
  
  
   Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija. Šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmatu, gan leļļu teātra izrāžu varoņi. Latvijas Leļļu teātrī labsirdīgā Pifa un viltīgā Herkulesa ķīviņi ir piedzīvojuši atkārtotus iestudējumus un veido teātra Zelta fondu. Par latviešu bērnu mūzikas klasiku kļuvušas arī izrādē skanošās Ivara Vīgnera dziesmas.  
Просмотры:4440
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Toms un Džerijs Suņa Būdā
  
  
   Jau izaugušas vairākas paaudzes bērnu, kuru bērnības neatņemama sastāvdaļa bijušas filmiņas par slinko, viltīgo, taču ne visai attapīgo runci Tomu un nekaunīgo, atjautīgo pelēnu Džeriju. Reizēm viņi ir uzticamākie sabiedrotie (īpaši, ja jāapmuļķo suns Spaiks), taču parasti – niknākie sāncenši.   
Просмотры:6454
Коментарии:(2)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Betmens pret Drakulu / The Batman vs Dracula [RUS]
  
  
  
Gotemas pilsētas iedzīvotājiem šausmas iedveš ne vien nesen no apcietinājuma izbēgušie ļaundari Džokeris un Pingvīns, bet vēl kas grūtāk apkarojams - pats tumsas valdnieks Drakula! Vai bezbailīgajam Betmenam izdosies vampīru apturēt, pirms tas pārvērtis pilnīgi visus šajā pilsētā par saviem kalpiem?
  
Просмотры:4769
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Bembijs 2 / Bambi 2 [RUS]
  
  
  
Bembijs atkal sastop savu tēvu Dižo Princi, kuram nu jāķeras pie jaunā brieža audzināšanas, mācot viņam meža dzīves īpatnības. Šai mūža lielākajā piedzīvojumā lepnais tēvs atklāj, ka viņš var daudz ko mācīties no sava enerģiskā jaunā dēla.
  
Просмотры:8047
Коментарии:(0)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Bembijs / Bambi [RUS]
  
  
  
Bembijs ir apburošs, atjautīgs un dzīvespriecīgs briedēns. Viņš vēl ir maziņš, lai saprastu, cik sarežģīta un bīstama ir šī pasaule, taču kopā ar saviem draugiem biklo skunksu un draudzīgo trusi, Bembijs centīgi apgūst mācību par dzīvi mežā. Taču kādu dienu mežā ierodas mednieki un Bembijam nākas pieaugt ātrāk nekā paredzēts. Jo tieši no viņa drosmes, veiklības, apķērības un pašuzupurēšanās būs atkarīga visu meža briežu dzīvība!  
Просмотры:8572
Коментарии:(1)
Раздел:Animācija
                                                                                
                 
Bagātību planēta / Treasure Planet [RUS]
  
  
  
Visiem apkārtējiem Džims liekas tikai lecīgs zeņķis bez jebkādas nākotnes. Pat viņam pašam nav ne jausmas, ko iesākt ar savu dzīvi līdz dienai, kad mirstošs pirāts viņam iedod neticami vērtīgu dārglietu karti. Tā sākas Džima aizraujošais ceļojums cauri visai galaktikai uz bagātību planētu. Ceļā viņš iedraudzējas ar kosmosa kuģa pavāru, taču vēlāk izrādās, ka viņa jaunā drauga nolūki varbūt nemaz nav tik tīri, kā sākumā licies.
  
Просмотры:5576
Коментарии:(0)
Раздел:Drāma
                                                                                
                 
Aļoša Popovičs un pūķis Tugarins / Алёша Попович и Тугарин змей [RUS]
  
  
  
Aļoša Popovičs nejauši iegrūž savu ciematu nelaimē un pēc tam, nožēlas pilns, nolemj mēģināt atgriezt nelaimi. Viņš dodas pakaļ pūķim Tugarinam, lai atgūtu nozagto naudu. Aļošam pievienojas runājošs un reti kaitinošs zirgs, gudra tantiņa, jeb vienkārši Babuļa, skaistā Ļubava un ēzelis.
  
Просмотры:5448
Коментарии:(0)
Раздел:Mūzikls