Multfilmas - Filmas / Kīno / Video - Mega Forums
Ceturtdiena, 23.10.2014, 11:38
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
Sākums » Filmas / Kino / Video » Multfilmas

Materiālu skaits kategorijā: 33
Parādīti materiāli: 1-12
Lappuses: 1 2 3 »

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
                                                                                
                 
Viesnīca Transilvānija / Hotel Transylvania
  
  
  
Laipni lūgti viesnīcā „Transilvānija”, Drakulas krāšņajā pieczobu kūrortā, kurā monstri un viņu ģimenes var izbaudīt nesteidzīgu atpūtu, paglābjoties no cilvēku klātbūtnes! Ir pienākusi īpaša nedēļas nogale, kuras laikā Drakula ir ielūdzis ciemos dažus no saviem labākajiem draugiem – Frankenšteinu un viņa kundzi Mūmiju, Neredzamo Cilvēku un Vilkaču ģimeni. Ir plānots svinēt Drakulas meitas Meivisas pilngadību – 118.dzimšanas dienu. Uzņemt tik kuplu viesu pulku Drakulas ģimenei nav problēma. Tomēr jukas izceļas, kad viesnīcā ieklīst parasts puisis un ieskatās viņa meitā.

  
Просмотры:791
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Un atkal Pifs
  
  
   Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija. Šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmatu, gan leļļu teātra izrāžu varoņi. Latvijas Leļļu teātrī labsirdīgā Pifa un viltīgā Herkulesa ķīviņi ir piedzīvojuši atkārtotus iestudējumus un veido teātra Zelta fondu. Par latviešu bērnu mūzikas klasiku kļuvušas arī izrādē skanošās Ivara Vīgnera dziesmas.  
Просмотры:2118
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Toms un Džerijs Suņa Būdā
  
  
   Jau izaugušas vairākas paaudzes bērnu, kuru bērnības neatņemama sastāvdaļa bijušas filmiņas par slinko, viltīgo, taču ne visai attapīgo runci Tomu un nekaunīgo, atjautīgo pelēnu Džeriju. Reizēm viņi ir uzticamākie sabiedrotie (īpaši, ja jāapmuļķo suns Spaiks), taču parasti – niknākie sāncenši.   
Просмотры:4064
Коментарии:(2)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Betmens pret Drakulu / The Batman vs Dracula [RUS]
  
  
  
Gotemas pilsētas iedzīvotājiem šausmas iedveš ne vien nesen no apcietinājuma izbēgušie ļaundari Džokeris un Pingvīns, bet vēl kas grūtāk apkarojams - pats tumsas valdnieks Drakula! Vai bezbailīgajam Betmenam izdosies vampīru apturēt, pirms tas pārvērtis pilnīgi visus šajā pilsētā par saviem kalpiem?
  
Просмотры:2537
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Bembijs 2 / Bambi 2 [RUS]
  
  
  
Bembijs atkal sastop savu tēvu Dižo Princi, kuram nu jāķeras pie jaunā brieža audzināšanas, mācot viņam meža dzīves īpatnības. Šai mūža lielākajā piedzīvojumā lepnais tēvs atklāj, ka viņš var daudz ko mācīties no sava enerģiskā jaunā dēla.
  
Просмотры:5384
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Bembijs / Bambi [RUS]
  
  
  
Bembijs ir apburošs, atjautīgs un dzīvespriecīgs briedēns. Viņš vēl ir maziņš, lai saprastu, cik sarežģīta un bīstama ir šī pasaule, taču kopā ar saviem draugiem biklo skunksu un draudzīgo trusi, Bembijs centīgi apgūst mācību par dzīvi mežā. Taču kādu dienu mežā ierodas mednieki un Bembijam nākas pieaugt ātrāk nekā paredzēts. Jo tieši no viņa drosmes, veiklības, apķērības un pašuzupurēšanās būs atkarīga visu meža briežu dzīvība!  
Просмотры:5848
Коментарии:(1)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Bagātību planēta / Treasure Planet [RUS]
  
  
  
Visiem apkārtējiem Džims liekas tikai lecīgs zeņķis bez jebkādas nākotnes. Pat viņam pašam nav ne jausmas, ko iesākt ar savu dzīvi līdz dienai, kad mirstošs pirāts viņam iedod neticami vērtīgu dārglietu karti. Tā sākas Džima aizraujošais ceļojums cauri visai galaktikai uz bagātību planētu. Ceļā viņš iedraudzējas ar kosmosa kuģa pavāru, taču vēlāk izrādās, ka viņa jaunā drauga nolūki varbūt nemaz nav tik tīri, kā sākumā licies.
  
Просмотры:3461
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Aļoša Popovičs un pūķis Tugarins / Алёша Попович и Тугарин змей [RUS]
  
  
  
Aļoša Popovičs nejauši iegrūž savu ciematu nelaimē un pēc tam, nožēlas pilns, nolemj mēģināt atgriezt nelaimi. Viņš dodas pakaļ pūķim Tugarinam, lai atgūtu nozagto naudu. Aļošam pievienojas runājošs un reti kaitinošs zirgs, gudra tantiņa, jeb vienkārši Babuļa, skaistā Ļubava un ēzelis.
  
Просмотры:3052
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Ačgārnības pirms ziemassvētkiem / The Nightmare Before Christmas [RUS]
  
  
  
Šī filma ir par skeletu Džeku,kas helovīnu pilsētiņā,katru gadu izplāno vislabākos un biedējošākos helovīnus,bet ar laiku atkārtojot to katru gadu skeletam Džekam tas sāk apnikt un viņš dodas pastaigāties un censties izdomāt kautko jaunu,līdz brīdim,kad viņš uzduras ziemassvētkiem.Lai gan viņš un visi helovīnu pilsētiņas iedzīvotāji,nezin,kas ir ziemassvētki,Džekam liekas,ka viņam tie varētu patikt un ievieš helvīnu pilsētiņa šos svētkus un nenojauš,ka līdz ar šiem ziemassvētkiem atnāks arī problēmas.Neskatoties uz visu iedzīvotāju pārliecību,kāda meitene tomēr nojauš,ka būs liela nelaime un ka Džekam nevajadzētu piedalīties ziemassvētku veidošānā un prieku dalīšanā.
  
Просмотры:2853
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Augšup / Up [LAT] [RUS]
  
  
  
Karls Fredriksens, kurš visu mūžu sapņojis par ceļojumiem, septiņdesmit gadu vecumā ir saņēmis jaunu iespēju. Kopā ar astoņgadīgo Raselu, kurš ir aizrautīgs ceļotājs, Karls piepilda savus sapņus neaizmirstamā piedzīvojumā uz vēl neatklātām zemēm. Satiekoties gan ar runājošiem suņiem, gan ar negaidītiem ļaundariem un eksotiskiem dzīvniekiem, Karls un Rasels iepazīst visu iespējamo dzīves daudzkrāsainību.Latviešu valodā lomas ierunājuši: Uldis Dumpis, Juris Strenga, Toms Ancāns, Dzintars Belogrudovs, Pēteris Šogolovs, Jānis Kirmuška, Valdis Liepiņš u.c.
  
Просмотры:4290
Коментарии:(1)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Atslābsti, Skubij Dū! / Chill Out, Scooby-Doo! [RUS]
  
  
  
Šis ir vēl viens stāsts par klasisko varoni Skubiju Dū un viņam un viņa komandai būs jāatklāj sniega cilvēka noslēpums, bet šoreiz notikumi risināsies Himalaju kalnos. Šegijs un Skubijs Dū iesēžas nepareizajā lidmašīnā, kura dodas uz Indiju, tā vietā, lai dotos un Parīzi, kur "Mystery Inc." komandai ir paredzēts pavadīt atvaļinājumu. Piespiedu kārtā visa brigāde dodas uz Himalajiem, lai pie reizes darītu to, no kā viņi cerēja atpūsties, risināt kārtējo noslēpumu.
  
Просмотры:6247
Коментарии:(1)
Раздел:Multfilmas
                                                                                
                 
Atlantīda: Zudusī impērija / Atlantis: The Lost Empire [RUS] [ENG]
  
  
  
Ir 1914. gads. Milo Tačs strādā muzeja kurtuvē. Viņš zina, ka Atlantīda bija īsta un tur var tikt, ja vien būtu mistiskā Gana piezīmju žurnāls, kurš Milo var aizvest uz noslēpumiem klāto vietu. Milo tikai vajag kādu, kurš var vadīt zemūdeni. Vai Milo izdosies atrast šo noslēpumaino zemi?
  
Просмотры:3794
Коментарии:(0)
Раздел:Multfilmas
1-12 13-24 25-33